browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

20 Sept

jaanuar 23, 2011
See tuli üllatusena, et kas tõesti ainult 3? 

Kas tõesti see kõik, mis on toimunud-juhtunud-olnud…on mahtunud ainult 3 aasta sisse???

Alles need 3 aastat on ju olnud päris elu! Kui palju kergem on elu, kui oled teadlik. Kui oled kohal. Kui julged olla ehe. Kui julged loobuda rollidest, pealesurutud kohustustest ja keerutamisest. Kui julged teha valikuid ja julged armastada. Julged vastutada. Usaldades ja lugedes Universumit. Kui julged olla õnnelik ja süüdimatult rõõmus. Tõmmates enda ellu erilisi särasilmi!

Mul on vedanud.

Mul vedas ka sellega, et 3 a tagasi oli mu usaldus 99% ja teadlikkus transformatsioonist 1%. See kõlab naljakana, aga see on tõsi. Jagamata asjast ööd ega mütsi, hüppasin pea ees tundmatusse vette. Õnnistan end praegu selle eest, et seda tegin ja õnnistan Crystalit, et ta seda tegi. Samas- kui mul oleks olnud see praegune lai info kättesaadav, ma ei teagi, kas ma oleksin seda valinud. Kes teab. Äkki oleks hullu peaga veel alt hüpanud. Mitte sisse 🙂 Õnneks läks just nii nagu läks.

Ja ma tean, et see elu läheb veel suuremaks, võimsamaks, ilusamaks ja pööraselt põnevaks!

Niiet … palju õnne ja täiskäik edasi!