browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

25.augustil on meie kohal imeline värav…

august 24, 2013
25. august: tõusmine Puhtasse Armastusse
 
Kas sellest tuleb maailmate (reaalsuste) jagunemine? Midagi väga imelist on juhtumas neile, kes on tõusmise teel. Seda on selgelt tunda – energiate tõus iga hetkega, armastuse valgus, mis paneb pea pööritama, tähenduslikud unenäod, õppetunnid, kattelooride kukkumine.
 
Oma 300 000 aastat oleme elanud kõik koos ja nüüd mõnedele meist saab käesolevast sündmusest pöördepunkt. Mõned meist peavad minema esimestena,  peavad näitama inimkonnale, mis on võimalik. Kõik märgid viitavad vaid ühele – see saab olema suur ja võimas. Sügavalt transformeeriv ühtedele ja kogemuseväline (üleloomulik) teistele. Ülestõusmise tõendid on saamas kristallselgeks.
Minu isiklikul teel toob iga päev ja iga hetk rohkem valgust, rohkem selgust selles, mis on tõde, rohkem ilmutusi selle kohta, kes me tegelikult oleme ja mis on toimumas. Seda ei olegi võimalik kõike kirjeldada. Tegin sellest kõigest video, mille lindistamine, toimetamine ja üleslaadimine võttis kokku 6 tundi ja Mount Shasta on ometi tuntud oma kiire internetiühenduse poolest. Need 6 tundi oli minu jaoks absoluutne piir, seega vabandan, kui keegi ootab rohkemat.
 
Minu soovituseks teile on: olge vaikuses, olge otsustavad ja hoidke fookus tunnetusel. Sellest tunnetusest saab üks mõte ja sealt edasi ei enamat. Ja siis see ime juhtubki. Luba sellel uuel valgusel teha seda, mis tegemist vajab, et sind sinu teel ja arengus edasi aidata.
 
Ma olen tundnud seda kõike juhtumas juuni keskpaigast alates ja sealt alates igapäevaselt aina võimendumas. Ma OLEN hämmastunud, et see läbipääs (värav) on lõpuks ometi siin ja mulle tundub, et maailmate jagunemine on peagi juhtumas. Ja see ei ole mingi kosmiline “VARSTI”, see on siin ja see juhtub NÜÜD. Eriti pöörake tähelepanu kõik teie, kes te olete 5-ndas sageduses. Teil tekib kohene ja kiire vajadus kogu oma pagas  jätta kus see ja teine ning kiirustada läbi värava. Jätke seljataha kõik: vanad uskumused, hirmud, kahtlused ja kõhklused, senised kohustused – mitte miski neist enam ei loe.

Ole kohal oma enda tões nii kuidas suudad. Ole armastuse valgus ja võngu kaasa selle vibratsiooniga ja see tõstab su Kristusteadvusesse. Tegele kõigega sammhaaval – puhastusega, häälestamisega, eel-kokkulepetega, väljakutsetega – kõik need viimase minuti proovikivid on seal kui austusavaldus sinu vabale tahtele. See transformatsioon peab olema sinu vaba valik ja sa pead selle valima kohastel põhjustel. Ego võib vastu hakata, mõistus võib kõrvale juhtida, emotsioonid võivad halvata, kui sa ei ole valmis läbi värava minema. Keskendu jumalikule tahtele, mitte madalama tasandi tahtele. Sinu seotus 3D varjudega püüab seda sinu nn lahustumist takistada.
See on nagu tõelevastavuse proovikivi. Ole väga selge ja tee vahet selles osas, mis on tõene sina ja mis on vaid vana programm. Tee vahet tõel ja uskumustel, tõel ja ettekujutustel.
Meie, kes me ärkame ja tõuseme, saame kogeda imet. Ma armastan teid kõiki ja olgu õnnistatud teie kõrgeim ihaldatavaim kogemus!
Sandra Walter
 
tõlgitud lehelt – http://www.sandrawalter.com/august-25-a-miraculous-gateway-is-upon-us/

 

Ja siin Sandra video- http://www.youtube.com/watch?v=asNsh5-cTDY&feature=share

 

***

Kallid sõbrad. Need lood pani voolavalt ja loominguliselt eesti keelde kena eesti naine Maiu Avaste, kes elab Iirimaal, kelle päevadesse mahub kaks väikest toredat tütart, mees, kodu ja lisaks veel vahvad koerad ja imeline aed ja käsitöö jnejne. Aga teada on – kes teeb, see jõuab. Nii jõudis Maiugi just nende eestlaste jaoks, kes ingliskeelt ei valda, anda edasi just põhilise. Niiet võtkem seda kui kingitust, lihtsalt tähtedesse takerdumata. Aitäh sulle, Maiu!

_____________________________________

 
Rahuportaali aktiveerimine 25. augustil 2013
 
25. augustil avaneb üks väga oluline portaal, mille kaudu tugev Valguse voog saabub just planeedil maa valitsevatele konfliktsituatsioonidele. Seepärast nimetatakse seda Rahuportaaliks ja see annab unikaalse võimaluse luua rohkem rahu ja harmooniat planeedile. Sügavad, suured ja tõsised konfliktid võiksid hakata maal lahenema kui vähemalt 144 000 inimest ühinevad selle meditatsiooni kaudu Rahuportaali aktiveerima. Teaduslikud uuringud on tõestanud massimeditatsioonide positiivset mõju inimkonnale. Seega igaüks teist, kes osaleb selles meditatsioonis saab tegelikult päästa inimelusid.
 
Me alustame selle meditatsiooniga 25. augustil kell 11.11 õhtul Kairo aja järgi. Kesk-Euroopas on siis kell samuti 11.11 õhtul (10.11 p.m. GMT). Eestis on siis kell 11 minutit üle südaöö.
 
JUHISED:
 
1) Rahusta ja vaigista oma meel ja keha mõneks minutiks, keskendudes hingamisele.
2) Visualiseeri elektrisinise valguse sammas, mis tuleb galaktilisest keskpäikesest ja laskub alla läbi sinu keha
3)Visualiseeri seda valgust läbimas sinu südant ning seejärel voolamas läbi sinu käte Süüria konfliktile, sündmustele Egiptuses, Põhja-Korea vangilaagritele ja kus iganes lahendamata olukordadel või konfliktolukordadele planeedil Maa, täites kõik need olukorrad valgusega, et pimedus sealt kaoks.
4) Palu Jumalanna (jumaliku naisjõu) energial läbida sinu keha.
5) Palu sel Jumalannal suunata rahu ja harmoonia energiad lahendamata olukordadele ja kõigile nendes olukordades olevatele inimestele. Lase sel energial voolata läbi oma südame ja käte mõne minuti jooksul. Jumalanna sooviks on rahu ja vabadus, seega rahu vabadus saabub!

 

Video asub siin: https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=KhkGrMqONwo#t=55