browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

3.aprill, 2010 Mina ja deevad.

juuli 18, 2011

3.aprill, 2010

Mina ja deevad.

Ma olen nüüdseks oma värviliste kivikestega tegelenud pea kakskümmend aastat. Nad ei tulnud minu juurde juhuslikult. Mäletan ennast aastaid tagasi Põhja-Jäämere äärest lummavaid värvilisi kive taskusse korjamas. Ma näen ennast kakskümmend aastat tagasi kiviktaimla jaoks mere äärest lahmakaid autosse tassimas. Minu diivanilaua plaat koosneb klaasist ja kividest. Nad on aina tulnud ja algselt ma ei mõistnud nende keelt, nad lihtsalt olid. Siis hakkas üks tuttav tooma Indiast lummavate kivikestega ehteid, iga kivike sillerdas omamoodi ja mõni ehe läks käes katsudes kuumaks, mõni võbeles, mõni ei reageerinud minuga üldse.

Kivid avasid ennast mulle aeglaselt, peenelt ja vaikselt, et ma võiksin mõista nende keelt, aru saada nende olemusest ja tunnetadad nende heasoovlikkust.

Ma kannan sõrmes ehtsat vanaaegset briljanti. Ta on sattunud mu teele läbi esivanemate päranduse ja ma kandsin teda ka noore tüdrukuna. Kuid siis ma polnud selle kivi jaoks valmis. Diamonds are a girl’s best friend …:) .Briljant ehk lihvitud teemant on kristallide kõrgeim oktaav, tõeline kuninganna, kes nõuab valmisolekut ja meis peab olema piisavalt küpsust, et teda välja kanda.

Ma armastan oma kive ja nemad mind. Mõni inimene naudib toalilli, mõni koduloomi, mõni korjab marke või autosid. Kõigel meie ümber on hing. Minu kodus elab umbes sada tillukest haldjat. Ei ole võimalik, ütlete. Aga nad on olemas ja nad elavad oma tillukestes kodudes ja ootavad seda, et saaks avalduda nende kõrgeim vägi. Nad on tulnud meile head tegema, meid meie muredes ja katsumustes lohutama ja meie elu tervendama igal võimalikul viisil. Minu kristallide sees istuvad tillukesed haldjad ehk deevad ootavad, et nende perenaine nendega suhtleks, nende olemuse avaks ja koostööd teeks, et ta õpetaks maailmale, miks nad meid ümbritsevad ja mida nad tegelikult meile anda suudavad. Nad on nüüdseks andnud mulle voli rääkida, läbi nende õpetada ja aidata, parandada ja lohutada seda karmi maailma meie ümber. Kui ainult leidub inimesi, kes seda teadmist vastu võtavad . Ja inimesed satuvad minu juurde, sest tibatilluke deeva on hakanud tegutsema. Mulle meeldib nendega koos inimesi aidata ja see on põhjus, milleks ma siin hetkel olen.

Nad loovad mu ümber harmooniat ja tasakaalu, igaüks oma vaiksel leebel moel. Nad aitavad mu peret, mu lemmiklooma, kes peab nendega pikki jutuajamisi ja on oma kõrgele vanusele vaatamata suurpärases kondensioonis. Ja nad ravivad. Vaiksel, pehmel, tasasel moel, oma võnkeid ja vibratsioone vähehaaval välja saates. Kui inimesed tõeliselt oskaksid kasutada kristallide väge oma tervise parandamiseks, siis sureks farmaatsiatööstus maailmas välja. Inimkond tõmbab iga päev oma kehadesse tuhandeid kilogramme mürke kõikvõimalike ravimite ja toidulisandite näol ja see jama ei näi lõppevat. Inimesed ei mõista, et oma väe ja tervise leiaksid nad hoopis mujalt, et nende aitamiseks on maailmal hoopis teisi vahendeid, mis leebel moel teda tervendavad, noorendavad ja rakke puhastavad.

Milline kristall on vajalik, kui soovid oma ellu ligi tõmmata armastust, küllust, tervist, kuidas parandada vanemate ja lastevahelisi suhteid, milline kivi sobib firmajuhi lauanurgale või ämmaemanda kitlitaskusse?

Millega ravida haiget kodulooma või turgutada kiratsevat toataime? Missugune kristall aitab vabaneda kahjulikest harjumustest ja milline aktiveerib su potentsi ja seksuaalsust ? Kuidas oma kristalli puhastada, laadida ja aktiveerida nii, et see sinu heaks tööle hakkaks? Miks armastavad lapsed nii väga kristalle ja võivad neid tundide viisi käes hoida ja näppida? Milline kivi osta kogelevale lapsele või reumahaigele vanaemale? Sinu laps õpib kehvasti ja ei suuda keskenuda. Kui sa vaid teaksid, kui palju abi võiks olla ühest kivikesest su lapse koolilaua nurgal.

Aasta 2012 on saabumas. Kas sa üldse oskad kujutleda seda energialainet, mis tuleb ja su endasse haarab? Oled sa selleks valmis? On olemas kivid, mille abil sa saad oma vibratsiooni tõsta ja oma füüsilist keha sellega harjutada. Miks on osa kristalle miljoneid aastaid maapõues peidus olnud ja alles nüüd, Uue Ajastu koidikul, hakkavad nad tasapisi meieni jõudma? Või on nad hoopis maavälist päritolu ja on meile just nüüd appi saadetud? Milline kivi rahustab ja millega energiataset tõsta? Millist kristalli võiks kanda klienditeenindaja ja millist arvutispetsialist? Mis on maandaja? Millist kristalli kannab oma sõrmuses Rooma paavst?

Miski pole juhuslik ja miski ei toimu niisama, kõigel on oma kõrgem mõte. Nüüdsest on minus valmisolek anda inimkonnale vastuseid. Ma ei ütle sugugi, et tean kristallidest kõike. Aga ma õpin ja avanen koos nendega iga päev ja tegelen nendega iga päev. Ja kogu see põnev varjatud maailm rullub mu ees järjest Uues Energias lahti. Kristallid on avardanud mu teadvust naisena, emana, sõbrana, auratransformaatorina, õpetajana ja tervendajana. Need on kõik minu rollid käesolevas kehastuses ja mul on vajadus omada piisavalt väge, et neid rolle auga välja kanda. Ma olen nautinud oma kristallikoolitusi ja tänan südamest kõiki oma õpilasi, kes on tulnud minu juurde teadmisi omandama. Läbi teie küsimuste olen ma ise vastuseid otsinud ja järjest oma teadlikkust avardanud.