browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

4nov

jaanuar 23, 2011
Telefonis vulises mäe vesi ja ma hoidsin käes mäe kivi! 

Tohutu tänulikkus. Kõige eest. Mäe eest, vulina eest, kivi eest, kõne eest!

Elu on ikka nii lahe. Ja kiire. Hetkel käivad läbirääkimised muudatuste suhtes kodukal ja tulemas on ka foorum uute ja eriliste alateemadega. Ettevalmistus võtab aega. Aga loodetavasti saame varsti midagi uut kogeda. Homme muutub ka esilehe teema ja alustame sõnumitega raamatust “Sinu unistus algab siit”

Vahepeal oli tore Tartus mütata, sealsed sõbrad-tuttavad-sugulased üle ja läbi kallistada. Avastasin endas huvitava tunde – järjest enam hakkab mulle Tartu meeldima. Midagi erilist on seal peidus. Maitea, kas see on peidetud taskusse või plaskusse või kohalikesse, aga kogu olemine on põnev. Märkasin nii palju ilusaid pisiasju. Ja mu täditütar Merli viis mind ühte erilisse kohta, millest veel täna pikalt rääkida ei saa, aga järgmisel nädalal jagan seda sinuga kindlasti.

Peale selle olid Tartus kaks kena inimest, kellele sai siiber sellest vanast segasest energiast ning nad otsustasid läbi AuraTransformatsiooni hüpata uutesse energiatesse. Jumala tark tegu. Kaosest saab selgus. Kaua võib? 😉

Mul on hea meel, et Tartus on tulemas 9.nov ka meie Jumalannade ärkamise sündmus. Väga ootan seda kohtumist Tartu naistega!

Seniks kõike kallist teile ja nautige iga hetke oma elus!