browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

8.juuni, 2010 Uraani ja Jupiteri ühendus Jääras

jaanuar 22, 2011

Täna toimus Uraani ja jupiteri ühendus Jääras. Maailmaloomise kraadis. Kraadist, millest kõik rütmid hakkasid liikuma ja kui kõik loodusjõud on uuesti jõudnud korraga samasse punkti, saab rääkida 1 Brahma päevaks.

Iga ühendus selle punktiga loob uue rütmi, millel on oma eesmärk ja tähendus. Ja kuigi eelnevast jäävad järgi tagajärjed võib ometi teatud protsesside kohta öelda, et midagi lõpeb ja midagi algab.

Mida võiks rääkida Jupiteri ja Uraani ühendus Jäära 0 kraadis ?

Kui inimesele on oluline Õpetus ja Õpetaja, võib see tähistada välguna tekkivaid äratundmisi ja taipamisi, kus haarakse nii ilmnenud Tarkus, kui ka ilmnemata Tarkus korraga. Suur hulk teadmist on ilma ilminguteta. See on see, mille kohta teadjad väidavad, et nad teavad, et nad ei tea. Sest sellest tumedas tarkuseookeanis pole midagi kirjeldatavat ega vormisolevat. Ometi on see kõige juur, sisu ja täidis ning tulemus. Kui teadvus on väga kiindunud vormidesse, siis kokkupuude selle teadmisega tekitab hulga kannatusi, sest olemasolevate vormidega pole võimalik midagi kirjeldada.

Uraan toob uue energia kohale. See on senitundmatu ja seninägematu. See on ilmnev energia, mis on oodanud just oma aega ja kõiki, keda see puudutab, tabab üllatuse moment. Jupiter annab võimaluse Guru – Õpetajaga kohtumiseks. Nii et üheks võimaluseks on – olgu unes või ilmsi – ootamatu kohtumine kellegagi, keda võiks nimetada Uue Energia Õpetajaks. Vallandavad nad juba loomise hetkes olevat Plaani ja iga teadvusel on täiesti vaba võimalus teha selle vallanduva energiaga seda, mida suudekse. See uus energia Jäära 0 kraadis on niivõrd peen, läbitungiv, ideedetasandil, et tema kirjeldamiseks peab ootama. Ootama, kui ta laskub veidi jämedamatesse kihtidesse, et teadvusel oleksid võimalused teda tajuda ja kirjeldada. Ometi tunneb iga rakk , iga südant – keset omav Elu, et Elu on kohal. Mida see Elu endast kujutab, seda näitab järgnev Aeg.

(Meil on väga vedanud, sest Jupiteri ja Uraani ühendus kestab kuni 2010 aasta lõpuni ja veel ka 2011 alguses. Tõsi, liiguvad nad mõlemad tagasi Kaladesse. Järgmine ühendus toimub 19.september 2010 28 kraadi Kalades ja kolmas kohtumine 4.jaanuaril 2011 27 kraadi Kalades.)

Allikas:Tuulepesa