browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Aastaring

Tiina Liimandi
Gerly Kättmann
Kristiina Raie
Kehakaalu toetusgrupp
Kaaniravi
Enesetäiendajate Klubi
Sirve Paldis
Osteopaadid
Astroloogiline nõustamine
Aastaring
Harmoonia
Reiki kool
Massaaž
MTÜ Aastaring või nagu paljud meid juba nüüdseks teavad kui Raamatusõprade Klubi, sai asutatud 2009 aasta suve lõpupoole. Eesmärgiga ellu viia erinevaid projekte ning mõtteid, ühendada enda alla samu ideid kandvaid inimesi, arendada klubilist tegevust ehk siis seda, et samas suunas mõtlevaid inimesi kokku koguda ning midagi toredat koos ära teha. Mõeldud tehtud. Kuid mitte nii lihtsalt, enne tuli jõuda arusaamiseni, et see, millega siiani tegeldud sai, ei vasta meie tõelistele vajadustele ega paku rahulolu. Selleks kulus oma 15 aastat vaimset teed ning otsinguid, et leida see, mis tõeliselt hinge kosutab. 

Abikaasa otsustas kätt proovida Raamatusõprade Klubi näol, mille kohta rohkem informatsiooni saab

www.aastaring.hingevarv.ee

Võtame inimestelt vastu raamatuid, mis koju enam ära ei mahu või teistkordset lugemismõnu ei paku. Lisaks kasutatud raamatutele võib leida meie riiulitelt ka uut vaimset kirjandust, sageli odavamalt kui mõnes suures raamatupoes.

Õhtuti pakume inimestele võimalust osaleda erinevatel üritustel. Samas pakume välja ka võimaluse meie ruume ürituste korraldamiseks välja rentida.

MTÜ Aastaringi alla mahub ka Aura-Soma värvisüsteem, mida paljud teavad kui Hinge Värvi. See on imeline värvimaailm, millega olen tegelenud 2005 aastast alates ning, mis on minu elu peapeale pööranud ning seda positiivses mõttes. Kellele huvi pakub, saab rohkem lugeda

www.hingevarv.ee

Hinge Värvi konsultatsioonid toimuvad Rüütli 16 ning samades ruumides pakutakse veel järgmisi teenuseid:

* Klassikaline massaaž

* Reiki ravi

* Kaardid ennustavad

* Tervise diagnostika

 

 

Täpsem informatsioon kodulehel:  www.aastaring.hingevarv.ee

kirjuta meile:   aastaring.mty@gamil.com

tel:  5276968