browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Anneliblogi

juuli 18, 2011

Kristallid ja kristallilapsed

Kristalle on Maal kasutatud üle 80 000 aasta. Nad olid jõuallikaks Lemuuria ja Atlantise iidsetes tsivilisatsioonides, kus neid kasutati energiainformatsiooni edasikandjatena. Kristalle ei saa kasutada lihtsalt lõbu ja mängu jaoks ja neid ei tohi võtta liiga kergelt. Nende energiad on tõelised. Neil on teadvus.

 

Kristallide otstarve on meid õpetada ja teenida.Nende funktsioonideks on unenägude juhtimine ja suunamine, keha puhastamine negatiivsetest energiatest, mõistuse keskendamine, vaimne ja füüsiline tervendamine ja telepaatia, ühendumine soovitud paikadega ning teisi potentsiaalselt piiramatuid ülesandeid. Osad kristallid annavad energiat, mõned rahustavad, osad vaigistavad valu ja põletikku. Nad on alati nõus ja võimelised sooritama programmeeritud tööülesannet, nad ei väsi kunagi. Küll aga juhtub, et kristall läheb meid teenides katki, puruneb, temasse tekivad praod. Siis tuleks ta viivitamatult Emakesele Maale tagasi anda, sest ta on oma ülesande täitnud. Viimasel ajal lähevad inimeste käes katki nende fluoriidid, mida olen naistel soovitanud vahel kasvõi rinnahoidjas kanda, kui süda väga valu teeb. Olgu valu siis füüsilisel või emotsionaalsel tasandil. Ilmselt on aeg selline, et osale inimkonnast on praegu planeet Maa südamevalu planeet.

Oma kristalliloengutes olen tutvustanud umbes 60 erinevat kristalli ehk poolvääriskivi. Paljud küsivad minu käest, et kui mul on nii palju erinevaid kristalle kodus, kuidas nad üksteist siis mõjutavad ja kuidas ma sellises vibratsiooniväljas üldse elada saan. Ma saan vaid vastata, et kuna minu eluülesanne on tugevalt seotud kristallide tutvustamisega ja taaskasutuselevõtuga, siis on mul nendega oma kokkulepe. Nad toetavad mind, vastavalt vajadusele ja nad ei sega üksteist ega mind. Kui minu vastuvõtule tuleb inimene, siis saan eksimatult võtta õiged kivid, mida hetkel vajan temaga tegelemiseks. Küsitakse ka, et kas kõigil on vaja endale koju tervet kollektsiooni. Kindlasti mitte, aga mõned isiklikud kristallid võiksid siiski igal inimesel olla. Ja usun ka kindlalt , et igal inimesel Maal on olemas just tema enda isiklik sünnikristall, aga see tuleks omale ligi tõmmata ja siis enda kõrgemaks hüvanguks programmeerida.

 

Aga lastest siis.

Igal lapsel võiks olla kodus värvitu kvarts ehk rahvakeeli mäekristall energia andmiseks, roosa kvarts armastava südame arendamiseks, sinine pitsahaat rahustamiseks ja türkiis ausa ja avatud suhtlemise toetamiseks. Kui lapsel on raskusi eneseväljendamisega, tal on arengupeetus või tal on autistlikke kalduvusi, võiks tal olla ka oma isiklik küaniidikristall.

Kristallilastel on kristallidega vastastikku täiendav suhe, seetõttu võiks neid imelisi kivikesi ka lastele lähemalt tutvustada. Samuti on neil intuitiivne võime endale ise kristalle valida.

 

On olemas teatud kristallid, mida võib alati kasutada, et aidata lahendada erinevaid olukordi ja probleeme:

painajad ja unetus – ametüst

 

ametüsti võib asetada lapse voodi lähedusse,aga kuna kvi energia on ülitugev, siis päris padja alla ei soovita, ainult siis, kui laps ise seda soovib

 

südamevalu või lein – roosakvarts

sobib hoida öökapil, võib asetada lapse südametšakrale

 

keskendumine ja õppimine – kareneool, annab maandust ja kohalolekut

kollane kaltsiit aitab keskenduda ja suurendab õppimisvõimet

 

sodaliit- aitab puhastada mõttesagedust

emotsionaalne allasurutus – kuukivi

võib kanda kaelas või hõõruda sellega laupa ja meelekohti, sobib hästi hüperaktiivsete laste rahustamiseks, samuti šoki või emotsionaalse trauma puhul

 

kannatlikkuse arendamine – rodoniit

kannatamatuks muutudes võib laps kivi käes mudida, annab eneseusku, turvatunnet, neutraliseerib solvangud, on hea luude kasvule

suhtlemisoskuse parandamine -türkiis

kogelevale lapsele võib türkiisi asetada iga päev 10 minutiks kõritšakrale

sinine pitsahhaat – aitab rahulikult suhelda, samuti kõikide kurguhaiguste puhul hoida kurguršakral umbes 15 minutit

amasoniit – annab julgust tõtt rääkida, rahustav

Kõik need sinised kivi töötavad hästi, kui kanda neid ripatsina kaelas

Ajulainete harmoniseerija – fluoriit tugevdab ka luustikku ja hambaid, suurendab käteosavust, hea viirushaiguste puhul, panna arvuti lähedusse, neutraliseerib kiirgust

Kui oled kristalli ostnud, on soovitav see asetada kristallkaussi jämeda kuiva meresoola sisse vähemalt 24 tunniks, et puhastada kivi võõrast energiast ja võnkesagedusest. Seejärel peaks kive maha laadima voolava vee all, samal ajal visualiseerises, kuidas kogu negatiivsus ja võõrad energeetilised võnked kristallist lahkuvad. Siis paluge lapsel võtta oma kristall ja hoida seda südame juures ning mõelda sooviele ja kavatsustele, millega kristall täita. Türkiis on väga urbne kivi ja vett ei talu, seepärast pole soovitav seda veega maha laadida. Kõiki kristalle võib asetada ka päikese kätte laadima umbes 4 tunniks. Ametüst ja roosakvarts eriti päikest ei talu, kuna nende värv kipub pleekima.

Kristall-lapsed on uus põlvkond Maale saabunud hingi, kes on küll ülemeeliselt tundlikud ja sensitiivsed, kuid neis puudub indigotele omane tume poolus ja vihaenergia. Me võime küll õpetada neile, kuidas toimida siin kolmemõõtmelises maailmas ja mängida seda mängu, aga tegelikult on nemad siin selleks, et meile veelgi rohkem õpetada. Need lapsed märkavad kohe, kui sa ei lähtu oma südamest, sest nad võivad meid lugeda nagu avatud raamatut.