browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Astroloogiline nõustamine

Tiina Liimandi
Gerly Kättmann
Kristiina Raie
Kehakaalu toetusgrupp
Kaaniravi
Enesetäiendajate Klubi
Sirve Paldis
Osteopaadid
Astroloogiline nõustamine
Aastaring
Harmoonia
New Flow
Reiki kool
Massaaž
Ülle Põõsaste,
astroloogiline nõustaja.

Astroloogiaga ei pea tegelema igaüks. Ka astroloogi nõuandeid ei vaja iga inimene. Kuid neile, keda ei rahulda praegune ühiskonnas levinud ja meile kõikjalt pealesurutud (koolist massimeediani) materialistlik maailmakäsitlus ja kellel on tekkinud rohkelt küsimusi, millele pole esmapilgul vastuseid, võib astroloogia palju selgust tuua.

Astroloogia õpetab meile põhjuse ja tagajärje seoseid. Miks ja kuidas on maailmas asjad omavahel seotud. Miks paljud muusikud on alkohoolikud, narkomaanid? Miks 7 esimest eluaastat on ema lähedalolek lapsele nii oluline. Milleks on meile vaja elus katsumusi ja miks mõnel on neid rohkem kui teisel? Astroloogiat tundval inimesel asetub maailm paika, kõigel on oma seaduspära ja kõik allub looduse ( kõigekõrgema) rütmidele, reeglitele.

Rohkearvulise võhikutehulga arvates on astroloogia lihtsalt üks ennustamise viise, mille sõnasõnaline paikapidamatus on vesi skeptikute veskile. Tõsi, astroloogia abil on võimalik prognoosida sündmuste tõenäolist toimumist, kuna planeetide liikumine on teada pikka aega ette. Kuid mitte selleks ei peaks te oma mõistust, südant ja vaimu asroloogiaga siduma.

Ainus õigustus oma nina selle intuitiivteaduse saladustesse toppimiseks on vastuste otsimine iseenda eksistentsiga seotud küsimustele. Kes ma olen? Miks ma siin olen? Kust olen ma tulnud ja kuhu lähen? Mida ma pean tegema, et olemine talutavamaks muuta? Kuidas tulla toime maailmaga suhtlemisega ( elukaaslane, lapsed, vanemad, tööpartnerid)? Nendele probleemidele leiab kannatlik süveneja astroloogia abil lahendusi. Kuid mitte ainult vastuseid oma küsimustele ei pea me astroloogiast otsima, sest ühest lahendust alati polegi. Mõnikord tuleb meil lihtsalt leppida mõttega, et selleks eluks oleme valinud just sellised olukorrad ja kogemused ( õigemini küll aja ja koha kus neid kogemusi kõige hõlpsam hankida on). Ning kuigi elu pisiasjad sõltuvad meie igapäevastest valikutest, mida ei saa meile keegi ette kirjutada, on „suur plaan“ ja „sihtpunkt“ kuhu peame jõudma juba tunduvalt varem ja kusagil mujal paika pandud.

Muidugi ei ole astroloogia ainus õpetus, mille abil teed eneseni leida, on palju teisigi võimalusi ja tõenäoliselt lihtsamaid, aga valikuid peab olema, et igaüks leiaks oma.

Endast:

Astroloogiaga tegelen 15 aastat. Selle alaga tegelema ajendas psühholoogiahuvi ja juba varasest east pärit kahtlus, et see, mis nad koolis räägivad on teisejärguline ja ebahuvitav. Mina tunnetasin maailma teisiti ja oma miksküsimustele ma vastust ei saanud. Esimene astroloogiaõpetaja oli Igor Mang, tema kursuse lõpetasin 1995 aastal. Aastatel 1995 – 2001 osalesin astroloogia päevadel, mida tol ajal korraldasid Andres Klemet ja Svea Salumäe. Sealt alates olen vahelduva intensiivsusega teinud sünnikaarte, nõustanud partnerlusküsimustes, teinud aastaprognoose, selgitanud hetkeolukorda, olen oma teadmisi jaganud ka mõnedele õpilastele.

Veel tegelen jooga ja shin do-ga, oman REIKI 2. astme tunnistust.

Haridus: alusharidus pedagoogika.

Kui oled huvitatud astroloogia õppimisest, soovid tellida sünnihoroskoopi või vajad astroloogilist nõu, võta julgesti ühendust. Kui näiteks töökollektiiv leiab grupi huvilisi, siis tulen rõõmuga kohale. On võimalus ka tellida tervet loengute sarja, mille käigus õpite ise koostama sünnikaarti.

 

Ülle Põõsaste

e-mail : yllep6@hot.ee

mob:  56676258