browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Maria Joffe, 

AuraTransformaator

 

Sündisin 3. veebruaril 1976. aastal Tallinnas. Lapsena nägin ja kuulsin tõeliselt, teadsin, et peale füüsilise maailma on siin nii mõndagi veel. Pubekana otsustasin selle kõik endast eemale tõrjuda ja “normaalne” olla, et hiljem tõelisuse otsingute juurde naasta.

Kui sisemine huvi läks nii tugevaks, et enam ei jaksanud normaalne olla siis asusin 20ndate eluaastate alguses eneseotsingutele. Ja siit algas põnevus ja kirg!

Koolis selgus, et mul on hea vaist keelte peale. Kuna mind juba väiksena huvitas teater, siis läksin näitlejaks õppima. Edasi töötasin pikki aastaid erinevates teatrites. Paralleelselt tegin laste ja noortega teatritunde ja lavastusi. Edasi tundsin, et mind huvitab restoraniäri ning suundusingi sinna, ajendajaks soov kunagi püsti panna oma restoran. Loodan, et üsna pea saan teid kõik näha oma uues vägevas kohas!!!

Sisemiste muutuste ja arengu kaudu jõudsin ühel hetkel selleni, et luua oma firma ning pakkuda teistele, seda, mida olen üle 10 aasta õppinud ja kogenud – kuidas liikuda tõelise minani?

Olen 10 aastat tegelenud bioenergeetikaga. Mind paneb edasi liikuma soov puhtuse ja tõe järele. Miks ma siin olen? Mida ma teen? Mille nimel? Kes ma tegelikult olen ja mis minus peidus on? Kuidas surra väärikalt? Kas armastus on olemas? Kuidas armastada? Kuidas nautida tõelisi raskusi?

Samuti energeetilise jätkuna läbisin auratransformaatorite kursuse.

Minu hetke nägemus on, et siin elus tuleb õppida ja puhastuda ning nautida täiega!!!! Ja loomulikult ühendada 2 väga olulist – enda areng ja elu reaalses füüsilises maailmas.

 

Teenused :

Bioenergeetiline treening ning tervendamine

Auratransformatsioon

Rännakud karma ning vanade mustrite puhastamiseks

Lifecoaching – tee terviklikkusele!

Loomine – külgetõmbejõu reaalne käivitamine

Inimsuhted ja nende käivitamine ning tervendamine

Erinevad kursused

Tegutsen Eestis ja Soomes

 

 

Maria Joffe

 

Tulejõud OÜ

+372 56646921

tulejoud@gmail.com

www.tulejoud.ee (koduleht valmismisel)