browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Emakesemaavõti

juuli 18, 2011

26.september, 2010  Crystal Ra:

 

Emakese Maa võti.

Olen seekordses kehastuses sündinud naisena. Milline kingitus! Milline saladuste laegas ja võtmete hunnik peitub naisenergia võlus ja väes!!!

Kirjutasin ja valmistasin siin ette meie järgmiseid Havai reise. Ning ühes kohas oli mul kirjas EMAKE MAA. Ning hakkasin siis sellest täielikult aru saama. Me kutsume oma koduplaneeti EMAKEseks MAAks. Ning see pole mitte niisama. Sellel on väga sügav tähendus.

Täna suri mu ristiema. Tema nimi oli Maie Vee. Ma viimastel aastatel temaga ei suhelnud, aga eelnevatel kui aktiivselt suhtlesime, oli tema minu jaoks ema, keda mul kunagi polnud olnud, kuna mu ema kaotas varakult vanemlikud õigused. Minu ristiema võttis mind sellisena nagu ma olin mis iganes ma tegin. Ta oli mu jaoks toena olemas igal hetkel. Samal hetkel sain sõnumi oma sõbrannalt, et on sündinud uus poisslaps. Tuli meelde vulkaanijumalanna Pele Havailt, kes korraga nii suretab kui sünnitab. Elu ring oli täis saanud. Naine suri ja mees sündis. Kas pole imeline?

Hawaii, Big Island on saar, mida arvatakse olevat ühenduses inimeste seksuaalchakraga ja alateadvusega. Seal on ka olemas salapärane Jumalanna Pele tupe koobas, kus tehakse naiselikkuse pühitsemise rituaale. Järgmisel reisil läheme ka meie sinna. Seksuaalsus on üks võimsamaid jõude mis on inimesele maa peal antud. Läbi selle sünnib inimkond mateeriasse, ehk kehadesse. Mõtelge, kõik inimesed on sündinud seksuaalaktist! Kuid sageli me ei tea kuidas ja kas selle jõuga ja väega ümber käia, sest sajandeid on kardetud mis saab siis kui see täielikult valla lasta ja sajandeid on seda alla surutud ning läbi institutsioonide ja religioonide hukka mõistetud. Eriti on kardetud mis saab siis kui naised oma seksuaalenergial laseksid vabalt voolata. Mis siis saab? Kardetakse tegelikult et sünnib kaos, sest naise seksuaalenergia mida ei suunata, on tõeliselt metsik ja võib olla sama hävituslik kui jumalanna Pele vulkaanipursked ja laava. Kui aga naine õpib seda taltsutama võib sellest saada suur vägi ja jõud, millega on võimalik mägesid liigutada ja viia kogu inimkond uuele tasandile, maisesse paradiisi Emakesel Maal.

Viimasel ajal on nii mu enda elus kui ka teiste lähedaste elus ja ka klientide eludes tulnud ette palju situatsioone kus võtmeks ongi naisenergia ja selle vägi. Tantras on väga huvitav lähenemine. Naisi kutsutakse seal shaktideks ja mehi shivadeks. Naisenergia on kogu tantras peamine süda. Shivad on olemas selleks, et luua shaktidele liikumise ruum. Shiva ei ole keegi ilma shaktita. Igasühes meis on olema ka meie enda shiva ja shakti ning uue aja lähenemise kohaselt on need nüüd meis ühinema ja kokku sulama hakanud. Võti seisneb siin koostöös. Tantra rituaalid on ülesse ehitatud sageli nii, et mees loob turvaruumi ja hoidmise ning jumaliku armastuse samal ajal kui naine on dünaamiline ja liikuv element selles (mis tava kapitalistlikus lähenemises on hoopis vastupidi). Naine käivitub kui see ruum on olemas ja shiva peaks siis ideaalis kaasa võnkuma täpselt nii nagu shakti seda teeb ja selles võnkumises avaneb ka shiva vägi ja jõud, see avaneb vaid selles peegelefektis. Shiva tegelikult ei juhi. See on natuke vastuolus sellega mida meile meie ühiskond on õpetanud. Et mees on see, kes juhib ja naine see kes kaasa lohiseb. Kui nüüd naine on avanenud siis meesenergia peegeldab seda tagasi naisele ja tekib sügav ja suur energia ning armastuse ring,milles peitub tohutu loomevägi. Mis inimene selle väega peale hakkab on tema enda valida, kas uue elu loomiseks, uute projektide või millegi muu jaoks, see on nende enda valida. Kindel on see, kui seda tehakse teadlikult, on sellel valikul suured ja jõulised tagajärjed, mitte ainult üksikisiku tasandil, vaid ka suuremas mastaabis.

Mulle ütles sellel suvel üks mees, et ta jälgib alati naistega suhtlemisel naise inuitsiooni ja laseb sellel ennast kanda. See on üks võtmetest. Kui vaatasin ennast oma suhetes teiste inimestega nägin igal hetkel oma naise või mehe väljendumist. Minu mees minu sees rahunes ainult siis kui naine minu sees sai täielikult avaneda ja väljenduda. Selleks oli vaja turvaruumi, kus ma tundsin et olin kuulatud, hoitud, armastatud just nii nagu ma see hetk olin oma eheduses, ma ei pidanud olema keegi teine, ma olin aksepteeritud oma eheduses. Ei olnud mingit analüüsi, lahendusi, targutusi. Oli lihtsalt ärakuulamine südamest. Siis ma avanesin. Nagu lill. Nagu lootos, millel on rohkem lehti kui esialgu paistab. Ning tundus nagu kogu mu sisemus avanes. Tõeliselt võimsalt. See valgus, see harmoonia, see jumalik armastus ilma hukkamõistuta vibreeris nagu vulkaanipurse minust läbi, mu ümbrusest ja partnerist läbi ning see pani EMAKESE MAA südame helisema. Kohati mulle isegi tundus, et ta nuttis läbi minu pisarate. See oli nii kohutavalt ilus. Sain aru, et mina ei saa olla täiuslik naine enne kui olen enda sees saanud kontakti oma sisemise naisega ja sellel lasknud ühineda oma sisemise mehega ja sellest sünningi ümber jumalannaks. Seejärel peaks sama asi toimuma ka väljaspool mind. Ehk siis ma pean tõeliselt tundma õppima naisaspekti nii enda sees kui väljas, selleks et ma saaksin meesaspektil tõeliselt luua ruum selle avaldumiseks.

Kuulasin hiljuti ühte raadionintervjuud ühe naisega, kes rääkis tantra revolutsioonist. Ning tema mõte oli et praegune maailm on täiesti paigast ära, sest mees on ületähtustatud ja pole tasakaalustatud naisaspektiga. Seda võib isegi näha kasvõi kui vaadata skulptuure või suuri ausambaid mis meie elus meid ümbritsevad. Seal on puudu naise tasakaalustav vägi.

Kui me vaatame minevikus tagasi siis kes on olnud suurimad juhid? Need, kellede kõrval on olnud naised, kes on andnud võimaluse mehel avalduda , toetanud teda, kuid kellele see mees on loonud turvaruumi, kus naiselikkus sai totaalselt õitsele lüüa. Need naised olid targad oma sisemise väe ja olemisega kontaktis.

Naisenergia tasakaalustamisel ülemaailmses aspektis on oluline roll mängida veel. Aasta 2010 on väga vee aasta. Vesi väljendab pehmust, voolavust, usaldust, selgust, liikuvust, koostööd. Elust sünnib vesi ja vesi võib ka elu võtta. Kui me integeerime keha tasandil vee, saab meist voolav inimolend, kes oskab plastiliselt ja pehmelt voolata ja surfata ka kaootilistes eluookeani lainetes. Ta oskab hakkama saada nii vee peal kui ka vee all.

Selleks, et Emake Maa saaks ennast tasakaalu, on vaja, et iga üksikisik ühendaks enda sees mehe ja naise aspektid, ning õpiks ise oma südame ja mõistuse vahele silla ehitama. Seejärel peaks sama asi toimuma ka meist väljaspool. Selleks, et naine saaks tõeliselt väljenduda on vaja et naine tunneks end meeste seltskonnas turvaliselt, võrdväärsena, hoitud ja ärakuulatuna. Siis saab naisaspekt avaneda tõelise südame tasandil, soojuse ja loovuse ning inspiratsiooniga. Ning läbi naise voolab elu nektar. Ilma naisteta ei oleks ühiskonda, ei oleks inimesi. Aga naine ei saa olla tõeline naine ilma tõelise meheta. Ükski laps ei sünni ilma meheta. Aeg on sealmaal kus kokku soovivad saada inimesed, kes on võimelised teadlikult koos arenema ja peegeldama ning mitte ainult indiviidi aspektist, vaid need väärtused ja kvaliteedid tuua oma igapäevaelust ka ühiskonna tasandile. Siis jõuab meie tarkus ja meie kogemus Emakese Maa südamesse ja nektarina paitab ta haavu. Kuid seda ei saa teha vaid üksi või kaksi, seda võiksime teha kõik koos. Et aru saada, et oleme kõik väikesed killud ühest suurest pildist. Siis toimub sulandumine ja isegi sildu pole enam vaja, sest meie olemuslikud tiivad kannavad meid kuhu soovime.

Maailm on loodud kahe aspekti tantsuks – meheks ja naiseks. On aeg panna maha relvad ja astuda tantsupõrandale. Kui keegi ei võitle, lõppeb sõda. Sellel tantsul pole piire, sellel tantsul pole reegleid, on vaid kokkulepped mida iga partner teeb iseendaga ja oma partneriga see hetk seal ja praegu. See on südamete tants ja laul, kus kõik on kordumatu, kus ollakse nii hetkes, et see võtab hinge kinni. Kus sulamine üheks on nii võimas, et kaovad kehapiirid ja tekib sukeldumine Jumalikku armastusse omaenda tiibadega, mis lõpuks ometi kannavad.

Tahan tõeliselt tänada kõiki naisi ja mehi minu elus, et olete mul aidanud saada selleks, kes ma olen ja üha rohkem suunanud avastama ja uskuma iseenda püha jumalanna väesse!

Imelist tantsu kõigile!

Crystal Ra

 

Naisaspekti ja jumalannade ärkamise pühitsemise kogemine toimub 8ndal oktoobril Pärnus ja 9ndal oktoobril Tallinnas New Flow stuudios. Lisainfot võimalik saada www.newflow.ee