browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Feissbuuk

oktoober 9, 2014
Sulgesin FB konto.
 
Virtuaalne kallistus sõpradele ja ekstra põsemusi neile, kes kirjutasid ja küsisid, kas mul on kõik korras ja miks ma seda tegin.  Kõik on OK. Annan endale aru, armsad sõbrad – seda kohta ei eksisteeri, see on virtuaalne maailm, illusioon, mis neelab teadlikkust, aega ja tervist.
 
See on ikka täiega uskumatu, kui palju aega see mu elust võttis! Nagu külmkapp – tead küll, et ega seal midagi erilist ei ole, aga ikka vaatad… 🙂 Noh nii igaks juhuks… Aint korraks… Seni kui vesi keema läheb… Tuttav? 
 
Viimasel ajal olen väga palju trehvanud reaalses maailmas sõpradega, kallistanud, vaadanud silma, joonud teed ja kohvi, tantsinud end väsinuks ja jaganud koos rõõmsalt ruumi ja aega.  Kas sõprade arvu suurus pikslite hulgas on olulisem, kui sõprade hulk reaalses maailmas? Noh, küllap kasulikud mõlemad, aga kuidas sa seda pikslit ikka embad…
 
Kallid inimesed, FB on hulk piksleid. Siin ei ole mitte ühtegi inimest, sõpradest rääkimata. See on ekraan, illusioon millestki, mida üldse ei eksisteeri ja mis inimeste üle kontrolli omab.
 
 
Sa arvad et FB on tasuta? Mõtle veel!
 
 
FB on nagu mõnus pehme karvane koduloom, keegi ju ei usu, et see nunnukas ründab? Ta ei ründagi küünte ja hammastega, ta ründab kõige olulisemat – su meelt ja mõistust, tundeid ja isegi füüsilist keha. Jah, ka keha ründab, sest istudes FBs ja vahtides seda tumma pikslihunnikut inimene ei liigu. Aga seni kui inimene liigub, seni elab!
 
 
Ja nüüd õue sussi sahistama sügislehtede sisse…
 
või Feissbuuki. Valik!