browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Gerly Blogi

Gerly lõpmatu kõnekatel

Tarkusepäeval tundega loomisest ehk 1. september Nii mõnus on tunda, et mitte kooliminevana ega millestki kohustatud olevana, vaid lihtsalt sammuda oma rada. Kes ütles, et kaheksa tundi magada on piisav ja kell 9 on tark päeva alustada? Mul on hommikuenergiaga oma diil ja kui praegusel ajal on tihti vaja kõik unenäod lõpuni vaadata, vaimutööd rahus … Loe edasi »

Kategooria: Gerly Blogi | Gerly lõpmatu kõnekatel kommenteerimine on välja lülitatud

Elu ja Surma ja Armastuse Valguseks

Elu ja Surma ja Armastuse Valguseks   Tähendusrikkad ja tähtsad asjad juhtuvad nüüdisajal. Mu käed surisevad siin klaviatuuri peal, sest ise ka ei tea, kas need sõnad on päris minu enda omad, mis nüüd tulevad. Või on tegu mingi huvitava mikstuuriga kõigist kuhjunud emotsioonidest, mis tahavad kohe varsti võimsalt vallanduda, või hoopis energiatega, millega pole … Loe edasi »

Kategooria: Gerly Blogi | Elu ja Surma ja Armastuse Valguseks kommenteerimine on välja lülitatud

Kõike võib teha

Kõike võib teha Elu siin Emakesel Maal on ikka superhästi korraldatud! Kujutate ette, mul on selline õde, kes just natuke aega tagasi hõiskas: tead, kui mul varem oli selline moto, et “kõike võib teha, kuni sa ei tee teistele haiget”, siis nüüd on lõpp ära jäänud! 🙂 Kõike võib teha! Jess, jahh, nii on! Super! … Loe edasi »

Kategooria: Gerly Blogi | Kõike võib teha kommenteerimine on välja lülitatud

Jälle

Jälle.   Ma teen midagi täiesti lubamatut. Kirjutan tööajal. Kohalolule. Kõikidele kohalolijatele. Sest tegelikult kirjutan ma ju endale, aga tagasi tuli soov jagada. Tegelikult on Tiina jätnud üles panemata päris mitu minu teksti, aga ju sel on oma põhjus olnud. Ega ei tea, kas seegi läheb, aga kui läheb, siis on lahe.   Uskumatu, milliseid … Loe edasi »

Kategooria: Gerly Blogi | Jälle kommenteerimine on välja lülitatud

Tere jälle

Nii toredasti ja õigesti teeme me kõiki asju siin ilmas, oi kui me sellest ise ainult aru saaksime! Ma kunagi märgistasin oma kohalolu siin lehel nii vahvasti ja ei tasu üldse arvata, et see katel oleks vaikima jäänud. Ei ole üldse, aga muliseb teistel rinnetel. Nüüd tuli meelde, et… oleks päris tore öelda uuesti hei! … Loe edasi »

Kategooria: Gerly Blogi | Tere jälle kommenteerimine on välja lülitatud