browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Inimolendi rekalibreerimine. Krayoni otsekanaldus 7 jaanuar, 2012

august 12, 2012

“Inimolendi rekalibreerimine”
(“The Recalibration of the Human Being”)

Krayoni otsekanaldamine
Red Deer, Alberta, Kanada
7. jaanuar 2012
Kanaldaja Lee Carroll

Allolev informatsioon on mõeldud tasuta väljatrükkimiseks, paljundamiseks ja jaotusmaterjaliks. Käesoleva materjali müük ükskõik millisel kujul võib toimuda aga ainult originaali ja/või eestikeelse kirjastaja nõusolekul. 

[Lugeja abistamiseks on antud kanaltekst Lee ja Krayoni poolt üle kanaldatud ja täiendatud, tagamaks veelgi selgemat mõistmist. Otseüritustega kaasneb sageli teatud edastatav energia, mis kirjasõnas puudub. Nii et nautige seda võimendatud sõnumit, mis edastati Red Deeri`s Kanadas.]

 

 


Tervitus kullakallid, mina olen Krayon magnetilisest teenistusest. Tundub nagu oleksin ma alles hetk tagasi teile öelnud, et siin saalis hakkavad toimuma muutused, ma tunnen neid aset leidmas. Üks teisel pool loori viibijate omadustest on kaastunne. Siiski tekib alati ka küsimusi. „Kuidas ma tean, kes mulle külla tulnud on? Ma kardan seda või teist ning kui ma kanaldan ja oma suu avan, siis ma ei tea mis toimuma hakkab. Kas ma luban igal universumi energial n.ö sisse astuda?“ Me ütleme teile – kui kolmemõõtmeline on mõelda, et inglid, kes teid ümbritsevad, seda eales juhtuda laseks! Kui tegu on kaastunde energiaga, siis pärineb see jumalalt. Kui ei ole, siis pärineb see teilt endilt. Nii lihtne see ongi. Ärge kujutlege oma vaimusilmas suurt tumedate energiate hulka, mis ootab, et saaks teile kaela hüpata, sest see on inimeste poolt tehtud oletus. Te olete jumalat niivõrd palju inimlikustanud, et kahtlete isegi siis, kui ta teil käest kinni haarab.

Las tänane õhtu muudab seda. Teadke, et kuhu iganes te lähete, on koos teiega saatjaskond (nimetage seda kuidas soovite). Minu jaoks on väga keeruline selgitada hinge hulgijagunemise teemat, sest see kõlab nagu midagi negatiivset, kuid tegelikult on kaunis. Kuhu iganes te ka lähete, teid on alati kolm. Oo, tegelikult on veelgi rohkem, kuid kolm esindab peamist gruppi. Üks neist on kõrgem mina – tuumolemus. Kuidas selgitada, mis on kõrgem mina? See on põhituum, sina ise. Niisugune osa sinust, mis vibreerib kõrgemal tasandil. Mitte sinu kohal, pigem sinu sees ning see kõrgemalt vibreeriv „sina“ avab portaali, mis on tõeline ühendus, kätlemine vaimuga. See oled sina. Niisugune on esimene hinge osa.

Siis on veel teadlik meel, mis esindab bioloogilist sind. Nüüd on juba kaks osa. Kui palju on vaja, et moodustada grupp? Kas taipate? Teie kvantumlikul osal on nüansse, mida te alles vaevu, vaevu hoomate. Kaasa arvatud inimest ümbritsev kaheksa meetri laiune väli. Inimolend on hämmastav.

Järgmine suur osa on see, mis asub minu pool loori, mida te täielikult eitate. Teie näete seda teejuhi või abilisena, kellega te väga seotud olete. Tegelikult on see konstant, mis ühendab teid jumalaga – alati, kus iganes te ka viibite.

2012

Ma soovin kõnelda sellest, mis praegu planeedil toimub. 2012 aasta esimeses täispikas kanalduses sooviksin ma teile rääkida selle energia omadustest, mis praegu planeedil on. See energia on muutumas. Need, kes istuvad selles konkreetses saalis ning kes kuulavad kanaldust homme [kuulajaskond Okanagan Valley`s], saavad samasuguse sõnumi. Tegu on ühega neist harvadest kordadest, mil ma kordan sõnumit ühes ja samas keeles. Seda on vaja korrata. Sõnum salvestatakse ning paljud kuulevad seda.

Peale minu selgitusi saavad vanad hinged rohkem teada, mis praegu nende eludes toimub ning mõistavad paremini mis seda põhjustab. Kõik see adastatakse armastuses ning siin ei ole midagi hirmutavat. Te viibite turvalises paigas.

Energiat, mis praegu Maal asub, on siia oodatud. Muinasrahvad nägid seda ette ning ka meie oleme oma viimatistes kanaldustes (isegi Peruus toimunud kanaldusel) rääkinud nihkest, mida me hakkasime nimetama sulelise mao liikumiseks [esmakordselt mainis Krayon seda VIII raamatus 2000. aastal]. Toimub planeedi mees- ja naisenergiate polaarsuse nihe. Põhjapoolkera, mis on alati olnud maskuliinsusest raske, on muutumas. Lõunapoolkera, mis ei ole selliselt kallutatud olnud, muutub samuti. Lõunapoolkeral olnud muinasrahvaste teadmised hakkavad välja vahetama põhjapoolkera muinasrahvaste teadmiseid. Te hakkate nägema pehmeloomulisemat inimolendit.

Vaimsel tasandil on kõigepealt sellest muudatusest teavitatud vanu hingi ning nad hakkavad vastu võtma bioloogilisi muudatusi. Te arvasite selle juhtuvat ning siin see ongi. Seda protsessi tajub kogu planeet. Te näete segadusi niisugustes riikides, kus sadu aastaid rahutusi olnud ei ole – kõik on selle sama muudatuse tulemus. Just see toimub, kui inimkonda tuleb rohkem kaastunnet. Siis soovivad nad olla pigem ühtsed kui eraldatud ning ilmnema hakkavad uued mõtted ja uus tarkus.

Uus leiutis

Uus teadvus loob uusi leiutisi – kõrgemat tehnoloogiat, kõrgemaid mõtteid ning lahendusi tüüpilistele inimeste probleemidele. Rahvaarvu kasv, toit, vesi, energia tootmine – kõik need teemad hakkavad muutuma. Saab olema uus mõtteviis, uued lähenemised ja avastused – seda järgmise kahe põlvkonna jooksul, osalt lausa järgmise 18 aasta vältel. Kuid nihe toimub ning ma ütlen teile, kes seda kõigepealt tunnevad. Need, kes siin istuvad, kes kuulavad mu häält või seda loevad ning on siin planeedil nii sageli olnud, et nad on harjunud vana energiaga. Vana hing, sulle hakkab meenuma. Sulle hakkab meenuma, kuidas asjad olid ning kuidas need uuesti olla võiks. Vana hing, sa hakkad rekalibreeruma ning see on kolmemõõtmelisuses toimuv rakutasandi muutus.

Need energia nihked, millest me kõneleme, ei ole mingi New Age esoteeriline maagia. Selle asemel näete te seda selgelt kanda kinnitamas nii valitsustes kui teaduses. Te näete seda kõikjal üle kogu planeedi, sest energia hakkab eemale nihkuma sellest, mida kõik eeldasid. Tasapisi. Ma olen seda juba öelnud. Tasapisi. Aastaid isolatsioonis olnud riigid avavad oma väravad. Tehke nüüd pilte, sest miski ei jää enam samasuguseks. Vaikselt liituvad nad kõigi teistega, nende lapsed kohtuvad teie lastega ning te taipate, et teil on üht-teist ühist ning need ei ole niisugused madala energia omadused nagu teile räägitud on.

Bioloogiline rekalibreerimine

Tänase ja homse kanalduse teemaks on vana hinge rekalibreerimine. Seega saavad kanaldused olema sarnased, mitte üksteisele jätkuks. Te ei vaja esimest ja teist osa. Ma räägin teile kõik täna ja räägin kõik ka homme. Ma soovin, et te teaksite mida oodata. Samuti kõnelen sellest, millega mõned teist juba töötavad – rekalibreerimisest. Teie bioloogiline ülesehitus peab nihkuma. Keha peab endasse imama pehmemat energiat ja sellega töötama, olema osa sellest energiast. Kui teie keha plaanib nii toimida, peab leidma aset tuuma või energiakeskuse rekalibreerimine.

Need, kes on uurinud võret, mis esindab teid ümbritsevaid mustrilisi energiaid, on kalibreerimisega kursis. Te tunnete tasakaalustavaid energiaid, mis on inimesele nõutavad selleks, et end muutma hakata. Te olete kursis keha noorendamisega, millest räägiti isegi täna – kuidas rakud jagunevad ning kuidas iga viimne kui rakk teie kehas, kaasa arvatud aju, süda ja nahk, end taasloovad. Rakud on loodud regenereeruma. Kui need hävinevad või viga saavad, siis on nad loodud end regenereerima. Oo, ma ütlen seda veelkord – inimene, kes teie meelest ei ole kummaline, et meritäht suudab oma jäsemeid tagasi kasvatada, aga teie mitte? Kas te ei arva, et see on veider? See muutub.

Niisiis, kui kõik uueneb, kas siis ei ole kummaline, et haigus suudab muuta inimese mõtlemisvõimet ning teadlased ütlevad teile, et nende ajurakud hakkavad surema, muutuma või saavad mürgitatud ning inimene kaotab mälestused isegi armastuse kohta? Kus siis on noorenemine? Kus on uuenemine? Kullakallid, DNA ei ole niimoodi loodud. Rakud on loodud lähtuma algsest kavandist ning genereerima uue, värske raku. Nii on see mõeldud! Nii teie teadus kui teie vaimsed kehad hakkavad seda nägema ning siinsed kuulajad peavad rekalibreeruma, et sellega töötada.

Rekalibreerumine on automaatne. Te ei pea seda küsima. Lubage ma kordan seda. See toimub, sest te olete vanad hinged ja selle pärast te siin oletegi. Te ei pea seda küsima. Kuid te eeldasite, et rekalibreerimine toimub ning see teile meenubki. Aga võib-olla ei ole rekalibreerimine just täpselt selline nagu ootasite?

See on ebamugav! Mõned teist juba teavad, milleni see sõnum jõuab, kui hakkame nimetama omadusi, mida mõned teist rekalibreerimise protsessis kogevad ning mille kohta võib öelda, et need on vähem kui positiivsed. Seda kogevad mõned teist, mitte kõik. Igal inimolendil on neile omane ainulaadne tee, nii kogevadki kõik neid asju omal moel. Niisiis, tegu ei ole üldise nimekirjaga sellest, mis kõikide vanade hingedega juhtuma hakkab. Selle asemel on tegu potentsiaalidega mitmete rekalibreerimise tunnusmärkide kohta, mida need hinged kogeda võivad, kes siin on ja valmis sellel planeedil edasi liikuma.

Nimekiri

Mõned teist kogevad peapööritust. See on rekalibreerimise tunnus. Just selles on asi ning see möödub. Muret võib pearinglus tekitada neile, kes koos peapööritusega kaotavad ka orientatsioonitaju ning võivad selle tulemusena kukkuda. Nii et mida te selle uue teadmisega peale hakkate? Esiteks – teadke, et te ei ole jäänud mõnda kohutavasse aju haigusesse. Teiseks – kõndige ettevaatlikumalt! Kas see on teie jaoks arusaadav?

On ka teisi aspekte. Teil tekib raskusi magamisega – rohkem raskusi kui tavaliselt. Te mitte ei ärka ühe korra, vaid pigem kaks või rohkem kordi. Nii et mõned teist, kes seda juba kogenud on, teavad, mis toimub. See on rekalibreerimine.

Esimene küsimus, mida inimene küsib, on: „Kui kaua see kestab?“ Vastus on, et nii kaua kui vaja. Ma arvan, et te saate aru küll. Rekalibreerumine kestab nii kaua kui kestab ning kui te sellega võitlete, võtab see veelgi enam aega. Veelgi hullem on, kui te selle vastu ravimeid võtma hakkate, siis see muudkui jääbki toimuma. Aktsepteerige seda ning liikuge sellega edasi. Öelge oma rakustruktuurile, et te mõistate ning liikuge koos sellega, mitte selle vastu. See kiirendab protsessi ning kõik mõõdub veelgi rutem.

Iga inimene siin saalis on erinev. Nüüd käsitleme me teemat, millest me mõnda aega rääkinud ei ole, kuid teil on vaja seda kuulda. See, mis teie tervisele mõjub, tugineb ja sõltub peaaegu täielikult teie Akašši pärandist. Kus olete te veetnud kõige rohkem elusid? Võib-olla Aasias? Vahest Indias või Tiibetis? Võib-olla olid need lõunapoolkeral? Kõikides nendes paikades ja kultuurides oli erinev toit, mis hoidis teid tasakaalus ja tervena. Ometigi elate te oma praeguses elus põhjapoolkeral. Ma tahan, et te teaksite, et olete olulisel määral mõjutatud sellest, millist dieeti te rakendasite [oma eelmistes eludes].

Võib-olla olid sa taimetoitlane? Võib-olla sõid sa üksnes teravilju? Seega igatsevad sinu rakud seda sama menüüd, et tunda end tasakaalustatuna. Kas te mõistate? Leidub ka neid, kes on elanud peamiselt Põhja-Ameerikas, Euroopas ning kes ei ole iial toitunud Aasia või lõunamaade dieetidest. Seega ei ole neil mingit probleemi kohaliku toiduga. Kuulake, ei ole olemas ühest vastust küsimusele: “Mida ma peaksin sööma, et tagada vaimne tervis?“ Ei ole mingeid „peaks“eid. Selle asemel on õiged signaalid teis „kaasa sündinud“, mis annavad teile enamike oma kehale tervislike toitude ära tundmise oskuse. Teisisõnu – kuulake oma rakke!

Miks ma sellest räägin? Sellepärast, et rekalibreerumise ajal saate te nõuandeid inimestelt teemal mida süüa, et parandada seda, mis teiega valesti on. Nii et ma ütlen teile kohe – ignoreerige neid. Selle asemel liikuge oma sisemusse ning laske oma enda akašši salvestistel öelda, mis teile sobib. Ärge olge üllatunud, kui mõned teist muutuvad allergilisteks niisugustele toitudele, mida te alati söönud olete. Ma ütlen teile – teie keha rekalibreerub. See on oluline, et saaksite edasi liikuda, nihkuda sinna, kus te saate olla tasakaalus ja omada enim teadmisi, arukust.

Paljudele teist ei pruugi meeldida mõni töödeldud toiduaine, sest oma akaššis ei ole te sellega harjunud. Kas saate aru, mida ma öelda tahan? Kui te toote esile šhamaani eneriga oma sügavast arukusest, mille te olete oma minevikus omandanud ja mida ikka-jälle kogenud, siis sellega kaasnevad teatud aspektid nagu näiteks teie tasakaalustatud dieet ning te peate sellega hakkama saama. Ärge sõdige selle vastu.

Olge selleks valmis. Te juba saate seda näha ja tunda. Võtke asja nii nagu see on – rekalibreerimine. “Kallis vaim“, võite te öelda, “tänan sind rekalibreerimise eest, tänan, et hoolid minust küllaldaselt, teadmaks, millises suunas ma liikuda soovin ning mida teha tahan:“ Inimolend, see, kuidas sa praegu rekalibreerud, otsustab, kuidas sa järgmisesse ellu tagasi tuled. Sa ei pea seda rohkem läbi tegema – mitte kunagi. Akašši pärand on palju enamat kui nende inimeste geneoloogia, kellest sa pärined [vanemad]. Sa tead seda. Akašši pärand esindab seda, mida sa kõkide oma elude jooksul kogenud oled, sõltumata sinu vanemate geenidest. Mõnikord on need kõige domineerivamad ja raskemad teemad, millega sa pead hakkama saama. Inimesed, kes istuvad kuulajaskonnas, on juba hakanud nende asjadega tegelema. Nii et see on teine punkt – olge valmis, et minevikust pärit teemad taas esile tõusevad, et puhastatud saada.

Mineviku puhastamine

Võib-olla ei ole sul mõne viimase elu vältel elu õppetundidega kõige pareimini läinud ning nüüd tunned, et võiks paremini minna? Lähebki, sest Maa vajab sind. Tal ei ole vaja, et sa oleksid hirmust koormatud. Selle asemel oleks sul vaja endale öelda: “Ma aktsepteerin rekalibreerimist. Ükskõik, mis mu kehas praegu ka on, see võib lahkuda. Kui mu kehas olev on sobimatu, võib see lahkuda. Ma olen siin planeedil kui osake jumalikkusest – arukas, asjakohane ning ma kuulun siia. Praegu on minu aeg. Rakustruktuur, kuula – kui on midagi ebakohast, siis laske sel minna. Laske sel väljuda koos jääkidega. Laske sel väljuda seepärast, et see ei ole kohane, see ei ole vastavuses jumala armastuse energiaga. Laske üksnes kaastundlikel energiatel mu teadvusesse siseneda“. Mõne jaoks teist võib olla raske seda öelda.

Head uudised

Nüüd aga vaadakem neid aspekte, mis füüsiliselt toimuda võivad, aga ei ole nii rasked.

Esimene. Te olete suutelised hakkama saama isegi oma kõige hullemate harjumustega, mis teil eales olnud on ning vabanete neist väga kiirelt. See on uus koostööenergia koos valgustöötaja energiaga. Kas te saite aru? Oo, lubage meil hetkeks peatuda ning tehke üks sügav hingetõmme, sest ma töötan nendega, kes kuulavad mu häält või loevad ning on läbi elanud tuhandeid aastaid tagakiusamisi, kannatusi ja piina. Siin on neid, keda on tuleriidal põletatud. See juhtus, sest energia, mille te Maale tõite, ei sobinud üldse sellega, mida Maa parasjagu kogemas oli. Üks hetk paluti pühadel meestel ja naistel kedagi tervendada ning järgmisel minna küla taha kalju otsa ning sealt alla hüpata. Hirm on selline. Ja siin te olete. Ma tunnen teid. Te tulite tagasi. Nüüd aga hakkab see planeet muutuma, nii et kõik see, mida te oma akašši kogemustega siia planeedile toote, hakkab uue energiaga koostööd tegema.

Oo, hingake sügavalt, sest võimendatud manifesteerimine algab – mitte kohe praegu, mitte täna, mitte sel tunnil, kuid tasapisi. Kvantumkell hakab liikuma teie suunas. Maa võtab vastu õrnemat, kirglikumat energiat. Sellega te sündisite. See on teie tööriist. Ajalooliselt on seda vaadatud kui midagi veidrat ja kummalist ning seda on nähtud kui nõrkust. Te olete olnud põlatud. Mõned teist on perekonnast välja heidetud. Ma tean, kes siin viibivad. Ma ütlen teile, et uues energias võivad isegi nemad teid teisiti näha ning märgata, kuidas te olete pehmemaks muutunud, teadmata, et muutunud on nad ise.

See, mis varem ei õnnestunud, hakkab nüüd toimima. Kas sul on mingeid harjumusi, millest vabaneda sooviksid? Kas selleks on sinu mõtteviis või söömisharjumused? Kas see on midagi, mida sa tarvitad? Kas sa suitsetad? Kas see tapab sind ning sa tead seda? Te teate, kellega ma räägin, kullakallid. Kas te sooviksite seda muuta? Ma ütlen teile, et see, mida te praeguses energias teete, leiab teie kehas hoopis teistsugust vastukaja, isegi kui te olete seda varem proovinud.

Kuulake – mitte ühelgi teist, vanad hinged, teadjad, ei ole lubatud öelda: “Ma proovisin ja see ei toimi.“ Kui te seda siiski teete, olete nagu lapsed, kes ei tea kuidas asjad käivad. Selle asemel öelge: “Seekord tean ma rohkem. See õnnestub, sest mu keha kuulab. Nüüd on minu aeg.“

Koostöö energia ja kuidas seda kasutada

Just seda uus energia toobki – koostöö. Kõik edeneb ja sujub paremini. Asjad liiguvad edasi, mitte tagasi. Kui te sõnastate selle, mida oma elus näha soovite ja protsess algab, siis paljud teist hakkavad kohe märkama positiivset tagasisidet. Võtmeks on sünkroonia. Aseta end olukordadesse, kus sinu poolt soovitav saaks toimuda. Ära proovi midagi manifesteerida ning ise siis kappi minna ja seda ootama jääda. Selle asemel pane end olukordadesse, kus on tõenäoline, et seal see manifesteeruda võiks. Kas sa mõistad? Seal on ka vastused, sest seal asuvad inimesed, kelle kätes on lahendus sinu jaoks! Nemad otsivad sind, samal ajal kui sina otsid neid. Ära tõmbu eraldatusesse. Rekalibreerimise käigus on tendents üksindusse tõmbuda, sest su enesetunne ei ole päris õige.

Tavaline külmetumine

Sa külmetud sagedamini. Miks see nii peaks olema? Teisest küljest aga paraned sa sellest kiiremini – ja miks see nii peaks olema? Inimese külmetumine on alati olnud bioloogiliste protsesside rekalibreerumine. Külmetumine on vajalik ning seepärast ei saagi te seda „ravida“. See tuleb läbi teha. Tavaline külmetus on immuunsüsteemi jaoks tsükliline võimalus end korrigeerida. Võib-olla te ei teadnud seda? Seepärast ei antagi teile ravimeid tavalise külmetuse ravimiseks. Tegu on teie sees asuva rekalibreerimis-seadmega. See ehitab süsteemi üles niisugusel kindlal moel, mis teid aitab ning see protsess peab ikka ja jälle toimuma. Ärge olge ehmatanud, kui külmetute, öeldes: “Ma ei uskunud, et see juhtub, sest ma alles tervenesin eelmisest.“ See on rekalibreerumine.

Nendest asjadest tahtsimegi me teiega rääkida, et te teaksite mis aset leiab ning ei kardaks seda. Siin on palju positiivset, mis esindab tõeliselt positiivset energiat, mis siin planeedil ilmneb ning inimkonna jaoks uute võimaluste lehekülje keerab.

Te kõik olete erinevad ning ma tean, kes te olete. Võtmeks on pühendumine. Te ei saa midagi neist asjust teha mööda minnes, kuid te teadsite seda, kas pole? Kui te pühendute selle manifesteerimisele, mis teie elus vaja on, siis universum kuulab. Kui võtate vastu sõnumeid minu poolt loori, siis räägin ma teile midagi, mida te võite juba teada. Meil kella ei ole. Nii, et mina kõnelen teiega praeguses hetkes.

Ma näen siin ruumis olevat energiat ja ma näen, kes siin viibivad. Ma näen vana hinge. Ma kõnelen teiega praegus. Nii et sõltub sinust, kui kiirelt su kell käib ja kui kaua see sinu reaalsuses aega võtab. Minu reaalsuses on see juba tehtud… juba saavutatud, sest tugevaimatest potentsiaalidest saab manifesteerunud reaalsus. Kas te suudate seda nii vaadata? Suudate te siit lahkuda nii, et teie mõtetes on asi juba tehtud? Siin ruumis on energia, mis imendub paikadesse, kuhu sel vaja minna on.

Mida oodata vaimsel tasandil

Mida on teil oodata vaimsel tasandil? Rekalibreerimine võimaldab jääda siia planeedile hea tervise juurde ning õnnelikuna ilma draama või hirmuta. Just seda mäletab vana hing kui praeguse aja potentsiaali.

[Paus]

Oma tänases loengus mainis mu partner, et tema jaoks üks suuremaid müsteeriume on see, miks vanadel hingedel on nii sügavad probleemid enesehinnanguga. Teadmatuses seisab ta seal ning räägib, et tal ei ole aimugi miiks vanade hingedega nii on. Ma ütlen teile miks – selle pärast, et teid on sadu aastaid nuheldud! Iga kord kui te kaks sammu edasi astute, lüüakse teid üks samm (mõnikord viis sammu) tagasi. Siis tulete te siia ellu ja ootate mida? Väga vähe. Isegi mõnd projekti alustades on mõnedel teist sees väike hääleke: “Oo, ma teadsin et nii läheb.“Te ei eelda kuigi palju, kas pole? See on nii, sest kõik, mis te vanas energias tegite, oli silmitsi vastupanuga. Kõik. Iga kord, kui tahtsite anda mõnd positiivset soovitust millegi kohta, mis võiks abiks olla, kästi teil jalga lasta. Iga kord, kui nägite vaimset tarkust mõnes keerulises probleemis, keegi teine seda ei näinud. Nad ei olnud huvitatud. Teid isoleeriti ikka ja jälle. Kui asjad tuliseks läksid, siis otsisite lahendusi. Enamus teisi aga otsis välja mõõga. Me ütleme, et nüüd see muutub.

Nii et vaimsel tasandil peate te end rohkem armastama hakkama ja nüüd on võimalus seda teha, sest teie sisemuses peitub universum, mida nimetatakse rakustrutkuuriks koos triljonite DNA osakestega. Need osakesed hakkavad reageerima ning on valmis vastu võtma sinu instruktsioone. Piltlikult öeldes on teie rakustruktuuri käsi välja sirutatud ning rakud ütlevad: “Ok, sina oled ülemus. Mida me tegema hakkame?“

Enesehinnangu võti 

Enesehinnang on programm. See on programm! Selle informatsioon tuleneb kogemustest, see on õpitud. Te võite enesehinnangu ümber programmeerida! Kõik, mida vaja teha, on öelda endale mida te tahate. “Kallis rakustruktuur“, võite te öelda, “Ma väärin siin olemist. Praegu on minu aeg. Mul on seda, mida teised tahavad. Praegu on minu aeg. Maa pildil olen ma oluline. Ma olen oma triibud välja teeninud. Praegu on minu aeg. Kallis rakustruktuur, vabane mittevajalikest emotsionaalsetest probleemidest, mis takistavad mul liikuda edasi oma ilusse ja väesse. Vägi, millest ma kõnelen, on võime luua kaastunnet ja valgust kõikjal, kuhu ma lähen.“

Sinu rakustruktuur naeratab, ulatab sulle välja sirutatud käe ning ütleb: “Meie oleme sinu partneriks selles kaasloomes. Hakkame pihta.“

Ebamugav?

Rekalibreerimine. Sellel saab olema aspekte, mis esitavad väljakutse ja mis on kaunid. Mis tunne see on, kui muutud järsku valgustunumaks ning omad rohkem informatsiooni? Sa tunned palju enam, et oled osa jumalast – külmetudes. [Krayoni naeratus] Mõnikord kukud ning pead naerma. Inimkeha on selline. Nihe võtab aega – kuid, võib-olla rohkem.

Nii et samal ajal, kui sa tegeled rekalibreerimise ja ebamugavusega, tea, miks need siin on. Samal ajal aga rõõmusta, et sinus on rohkem kaastunnet, mis hakkab sinu elule mõju avaldama. Asjad sujuvad paremini.

Vaba tahe ja suur plaan

Kõik see aga eeldab, et te saate siinse sõnumi, suhestute sellega ning manifesteerite selle. Teisisõnu – toimuma hakkab ainult teie vaba tahte valik. Kui te sõnumit ignoreerite, siis ei toimu suurt midagi. Te olete siiski vanad hinged ning teil on vaba valik.

Lõpuks vastan ma ühele tüüpilistest küsimustest rekalibreerimise kohta: “Krayon, sa ütled, et Maa energia on nihkumas. See tähendab, et kogu inimkond tunneb seda. Kas pole?“ Jah. Kogu inimkond tunneb seda. Te näete seda selles, kuidas valitsused kõrvaldatakse ja ümber kujundatakse. Te näete seda teistsuguses mõtteviisis. Te näete teistsuguses mõtteviisis, mille kohta mu partner on rääkinud, et see on võimalik ja mida ma varem kanaldanud olen.

Vanad energiarežiimid ei uuene, vaid otsustavad muutuda. Ühiskonnad, mis on 1000 aastat teatud moel toiminud, otsustavad äkitselt muutuda. Järgmise kahe generatsiooni vältel hakkab koostööst ja üksmeelest saama norm. Ühel päeval saabub aeg, kui te vaatate tänasele päevale tagasi ning ütlete: “Me olime barbarid.“Niisugune on muutus.

Ajastamine ja tulevik

Enda pool loori viibin ma praegus. Ma ei saa teile anda mingeid tähtaegu. Ma lihtsalt räägin, mida näen. Ma näen lõpuks tervenenud planeeti, millel on uus tehnoloogia. Ma näen planeeti, kus ei ole pidevaid haigusi ning kus puhas vesi ei ole iial probleem. Mitte iial! Ma näen aega, kus kõgil inimestel on elekter ning seda saada on lihtne ja odav ning te saate oma kodusid kergelt ja hästi kütta. Kõik need asjad on manifesteerimise kvantumsupis tugevaimad potentsiaalid. Kuid täpset aega ma teile öelda ei saa.

Ma saan teile öelda, et Maa rekalibreerub ning saab olema probleeme. Mõned neist on poliitilised ning mõned halvenevad rekalibreerimise käigus ning Maa tunneb seda. Kas kõik valgustuvad? Ei. Vanad hinged, te esindate vähem kui poolt protsenti rahvastikust ja teie süütate pimeduses tiku. Me oleme teile seda varem rääkinud – teist on saanud tiku kandjad pimeduses, kus harvad tuled võimaldavad kõigil paremini näha. See on teie töö, aga see muutus just lihtsamaks.

Ma kõnelen praegus. Ma ei saa teile anda ajakava. Siit lahkudes, palun mõistke kõneldu sisu. Jälgige potentsiaale, mitte igapäevaseid uudiseid. Inimolend, oma kiirelt pöörduvas teadvuses, kui kõik ei juhtu homme, siis ära ole pahane. Jumal on kannatlik, sina oled kannatlik. Olles elanud kõik need elud, kas asi ei ole seda väärt, et nüüd tulla ning sellele võimalus anda?

Siin saalis on neid, kes mõtlevad kui palju neil elada on jäänud arvestades kõike, mis praegu toimub. Te teate, kellega ma räägin. Ma ütlen teile, et potentsiaal, mida ma näen, on väga pikk elu. Ikka leidub neid, kes mulle ütleksid: “Jah, aga… jah, aga… jah, aga…“ Ükskõik, mis ma teile räägin, mõnedel on vabandus miks see ei ole õige. See on vana energia, mis teiega räägib. Rekalibreeruge! Hakake nägema mis on võimalik ning tehke sellest mis ON.

Kvantum faktor

Lõpetuseks – mida enam teadus uurib aatomstruktuuri väga väikeste osade tasandil ning vaatab siis universumist väga laial tasandil, hakatakse nägema sarnasust. Teie teadus hakkab nägema, et see, mis kolmemõõtmelisuses paistab juhuslik, tegelikult seda ei olegi. Selle asemel vaatavad nad intelligentset kavandit. See tähendab, et selles, mida te nimetate loominguks voolavad asjad kokku nii, et need on kallutatud elu, kaastunde suunas. See, mida te näete, on jumala kätetöö. Ei ole enam võimalik eitada, et looja olemasolu.

Kui te pöördute sisse poole ja hakkate enestega tegelema, siis ma soovin, et te näeksite seda sama ka iseendas. On aeg, et te mõistaksite, et te ei ole juhuslikud. Teie elu ei ole juhuslik. Teiega ei juhtu midagi juhuslikult. Kõik toimub sellisel viisil nagu te loote. Siin on süsteem ning seda saab juhtida, programmeerida ja reprogrammeerida. See on manifesteerimine.

Kokkuvõttes on see õppetund kogu inimkonnale – luua tervenenud Maa; luua rahulik Maa; jõuda leiutiste ja tervise valdkonnas nii kaugele, mida te ei oleks ettegi kujutanud. See on algus. Mul ei ole ajaraamistikku. Kuid ma näen tugevaid potentsiaale ning just nendest ma täna räägin nüüd, kui mu partner teie ees toolil istub. Potentsiaalid mida me näeme, on võimsamad kui need eelmisel aastal olid. Valgustöö tegijad rekalibreeruvad kergelt, nad saavad protsessi tagant kiirustada. Ärge võidelge selle vastu.

Kui te siit lahkute ning elu taas igapäevaseks muutub ning rutiin on rutiin, siis võite te meenutada neid ühiseid minuteid, mis meil koos olid ja öelda: “Ma soovin, et ma suudaks seda kõike teha.“ Te kipute nii kergesti vanasse energiasse tagasi langema, taipamata, kes te olete. Just selle pärast ongi rekalibreerimine vajalik, et te nii ei mõtleks. See, mis juhtub multidimensioonilises seisundis, on seotud teadvusega, mis asub väljaspool aega ja ruumi. Üksnes siin planeedil kõndimine ja valguse hoidmine loob energiat, mille olemasolust teil aimugi ei olnud. Seepärast me tahamegi, et te oleksite terved, ilma draamade ning hirmuta. Need, kes tunnevad, et nad ei tee planeedi heaks midagi, asuvad must-valges maailmas, samal ajal levitades värve kõikjal enda ümber.

Nii et seadke eesmärk kui soovite, sest inimestele meeldib seda teha. Kuid lubage ma ütlen teile järgmist – paljud teist juba saavutavad muudatusi üksnes sellega, et nad elavad ning on ümbritsevate suhtes kaastundlikud. Mõned siin saalis on õpetajad, mõned on kanaldajad, mõned on tervendajad. Mõned ei ole huvitatud ning ma tean, kes ka nemad on, sest see sõnum ei ole kõigile. Te seisate selle potentsiaali kaljuserval, mille pärast ma siia tulin. Sellepärast on Krayon siin – aidata teid üle silla. Palju õnne nii kaugele jõudmise puhul.

Kullakallid, vana eneriga hakkab vastu. Olge selleks valmis, aga seekord olge valmis võitma. Ja te võidategi. Praegu, 2012 aasta, on valgustöö tegijate juhtpositsiooni algus. Teisisõnu – valgust nähakse ning seemned, mis nii ammu istutati, hakkavad küpseks saama.

Ja nii see on.

Krayon