browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Kaaniravi

Tiina Liimandi
Gerly Kättmann
Kristiina Raie
Kehakaalu toetusgrupp
Kaaniravi
Enesetäiendajate Klubi
Sirve Paldis
Astroloogiline nõustamine
Aastaring
Harmoonia
Reiki kool
Massaaž
Omades juriidilist kõrgharidust olen aastaid töötanud riigiasutuses.
Kogu senise elu vältel olen tunnetanud võimeid sügavamalt tajuda inimeste biovälju. See on andnud mulle võimaluse rakendada psühhoteraapilist mõju oma lähedastele või lihtsalt tuttavatele inimestele nende rasketel hetkedel, mis on olnud seotud tervisehädadega või mõne muu isikliku probleemiga.
1990. a astusin Tallinna Meditsiinikooli, mille lõpetasin 1992.a. Alates 1997.a olen ennast täielikult pühendanud traditsioonilise meditsiini tervendavatele meetoditele. Samuti olen läbinud täiendkoolitused Moskva rahvameditsiini keskuses ja Tallinna alternatiivmeditsiini keskuses.
Alternatiivmeditsiini kaaniravi loodusravi meetodina
Alternatiivmeditsiin on diagnostika, profülaktika ja ravi meetodid, mida kasutatakse teadusliku meditsiini asemel. Arvatakse, et alternatiivmeditsiinil puudub teaduslik põhjendus. Samas alternatiivmeditsiin on teatud puhkudel tõhusam. Loodusravi on käsitletav meditsiini ühe alaliigina, kus ravi viiakse läbi kas täielikult või osaliselt loodusest pärit vahenditega.
Kaaniravi ehk hirudoteraapia on vanaaegne loodusravimeetod, mille ajalugu ületab tuhandeid aastaid. Rahvameditsiinil põhinev tervendusmeetod kasutab kaanidega vere eemaldamise stimuleeriv toime organismile. Kaaniravil on lisaks vere eemaldamisele kasule veel muud toimet. Kaanisüljes leiduvad bioloogiliselt aktiivsed ained. Kaan imeb 5 kuni 15 ml verd ja eraldab vereringesse umbes 400 bioloogiliselt aktiivset toimeainet. Nendest põhiline on hirudiin, millel on omadus takistada vere hüübimist. Seesama toime on meditsiinis väga vajalik, näiteks pärast operatsiooni võivad tekkida veresoontes verehüübed.
Teiseks produtseerib kaan süljes aineid, mis mõjuvad valuvaigistavalt. Kolmandaks on tema süljel säilitav, konserveeriv toime. Kaanisüljes sisaldav gialuronidaza taastab põletike korral vere ja lümfe ringlust organismis. Hirudoteraapia abil tugevdatakse patsientide immuunsüsteem.
Kaan on suurepärane looduslik bioenergiline terapeut. Inimene haigestub kui tekivad takistused eluenergia edasikandumisel vastavates kanalites, mis peaks toimuma vabalt analoogiliselt ühendatud anumatega. Algul häiritakse funktsioonid, lõpuks aga ka struktuurid. Seepärast on esmane vajadus loomuliku energiavoolu taastamine. Kõikidel inimorganitel on oma projektsioonid keha pinnal, aga peopesal, jalataldadel, näppudel ja varvastel on omapärane siseorganite “tabloo”. Seepärast nõelraviarsti nõel või arsti sõrm punktmassaažil mõjutavad siseorganite projektsioone ja deblokeerivad ning taastavad energia edasikandumise. Kui aga asemele bioloogilises aktiivses kohas asendasime metallnõela “elusa nõela” – kaaniga, selgus, et kaan kutsus ootamatult esile võimsa immuunsust stimuleeriva efekti.
Nüüdisaegne meditsiin vaatab kaanidele teise pilguga. Teadlaste uuringud kinnitavad kaaniravi efektiivsust meditsiini valdkondades täiendava ravimeetodiga. Kaaniravi ohtlik ei ole, kui seda tehakse põhinedes teadlikkusele. Kaaniravi seansi pikkus on 1-1,5 tunni. Ravikuur on 7-10 seanssi. Nädalas tuleb viia 1-2 seanssi.
Täpsem info vastuvõttude ja kontaktide kohta tulekul. 

Lugupidamisega,
Vjatseslav
www.kaaniravi.ee