browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Kõrvalhüpped

juuli 29, 2013

On ju intrigeeriv pealkiri? 🙂

Maitea mida sa lootsid siit leida, aga kõrvalhüpe tööst on ka kõrvalhüpe. Parim minu jaoks on võtta uus fotokas, leida õues mõni lill ja ongi vaikus iseeneses. 

 

Naabrinaine istutas kevadel salatid õue ja need hakkasid hullumeelselt vohama. Muidugi võis neil olla ka suurushullustus, (ja täitsa vabalt võisid nad eelmises elus kuused olla) aga nad on juba meetrised purakad. Keset kõige hüsteerilisemat, kiiremat ja hullemat tubadekoristamist läksin ja ehtisin ühe salatikuuse ära ja sellest saime koos Marilyga sellise toreda suvetervituse sulle! (Marilyl on selle pildi tegemise ajaks nii kõriauguni tööst, et seda on lausa näha. irw)

***

Kristiina kinkis mulle sünnipäevaks päevalille. Olen alati tahtnud näha, mis seal südames toimub ja kuidas valmivad seemned jne. Nüüd on mul see võimalus jälgida. Viin ta vahel õue ka ja siis on kohe mesilased jaol.

 

 

 

 

Mõnusat suve vibra sulle! Jah, just SULLE, kes sa oma silmadega siit üle libised. Aitäh selle eest…!