browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

New Flow

jaanuar 22, 2011

New Flow on loodud sinu jaoks! Mis iganes on sinu soov, anna teada ja me vaatame, mida me saaksime sulle pakkuda. Kui me ise seda teemat ei valda, võime sulle soovitada meie häid koostööpartnereid või leida sulle sobiva lahenduse. Kuna kogu meie team on uues energias, siis on meil võime kiiresti leida sulle vajalik info ja sobiv tehnika. Meie fookus on suunatud inimesele kui ressursile ja väärtusele ning uute ja terviklike ning kiirete lahenduste pakkumisele ning elukvaliteedi ja teadlikkuse tõstmisele igal tasandil.

New Flow Stuudio on keskkond, mis on uudse ja avara maailmavaate ja inimeste loodud. Maailmavaade, kus kõik on võimalik ja piire pole. Kus julgetakse vaadata iseendasse, seista silmitsi uute tundmatute olukordadega ning kus kuulatakse oma südant. Kus pole õiget ja valet, on vaid see mis sobib sulle. Sa oled siin kohal ja kodus ning teretulnud. Mäng ja loomingulisus ning kohalolu ja tõeline nauding sügavlõdvestumise tasandil on siin võtmesõnadeks. Mida lõdvestunumad oleme, seda lähedasema kontakti saame oma vaimu ja südamega. Oleme olemas igas vanuses ja igast eluvaldkonnast inimeste jaoks, paindliku töögraafikuga.

Sinu kogu olemus saab siin terviklikult tähelepanu: sinu intellekt läbi loengute ja tarkuse, nii meilt endilt kui meie koostööpartneritelt ja külalistelt, ning sinu keha läbi kehatehnikate nagu tantra ja veeteraapia (jms) ja sinu vaim läbi AuraTransformatsiooni™ ja energiatöö.

Sinu kõik energeetilised elemendid (vesi, tuli, õhk ja maa) saavad siin samuti igapäevaselt tähelepanu. Veeteraapias on ühendatud kõik elemendid. Veeteraapia on väga hea algus kogu protsessile, sest soe vesi aitab hakata sulatama erinevaid kihtisid mis inimest tema tõekspidamistest kinni hoiab, mis ei lase tal edasi areneda avaralt ja muutuda iseseisvaks isiksuseks kõikidel tasanditel. Tantrakursusel tegeleme kõige rohkem maa elemendiga, ehk sinu kehaga, et saada sellega tõeliselt sõbraks ja elada sellega koos tabuvabalt. Õhuelement saab integreeritud läbi hääle ja hingamise ning uue tarkuse mis kehakogemuste toel integreerub sinu kehas ja kogu olemuses. Vesi puhastub ja hakkab palju hoogsamalt voolama, sest saad kontakti oma naispoolega, kes on hooliv, armastav ja kohalolev ning pehme. Saad kontakti läbi vee elemendi oma varjatud ja allasurutud tunnetega. Tule element integreerub kui saame avada ja kontakti oma seksuaalsustega.

Crystal Networking õhtud on loodud selleks, et saaksid kontakti teiste põnevate inimestega ja oleks võimalik luua uusi kristallvõrgustikke. Sul on ka võimalus osaleda regulaarselt käsitööringis ja loomingulise hingamise ja vabasukeldumise grupis. Gongid ja heliteraapia jõuab meieni Almer Jansu vahendusel. Gaia projektis osalemine annab meile võimaluse jagada oma kogemusi koolides. Samuti korraldame infoõhtuid, tantsujam sündmusi, muid loomingulisi tegevusi, samuti ka firmadele ja eraisikutele, nii gruppidele kui ka individuaalselt. Korraldame vaimseid reise metsikute delfiinidega ujumiseks Hawaiile.

Kogeme, et praegusel ajal aitavad meie poolt pakutavad teenused, tooted ja sündmused inimestele mitte ainult hetkelist inspiratsiooni ja vaimutoitu, vaid ka püsivaid tulemusi või strateegiaid ja samuti võimet ise saada iseenda elu peremeheks, ning mitte sõltuda välistest tingimustest. Meie suunitlus ei ole see, et meie parandaksime teid, vaid valmistame ette uueks eluks ja aitame seal terviklikult kohaneda. Me ei ennusta, vaid näeme kus protsessis midagi on ja mis iseloom tal avaldumiseks on ning kuidas seda muuta kui on soov. Meie juurde võib tulla siis kui suhtumine on, et inimene on valmis kohtuma ja vabanema teda mitte teenivatest teemadest tema kehas, emotsioonides või kogu olemuses või elus ja on valmis iseendaga maksimaalselt edasi tegelema. Vaid väike konsultatsioon võib turbona käivitada protsesse, millest poleks isegi und näinud! Sest fakt on see, et kui kogu meie olemus on aktiveeritud uuel ja terviklikul moel, aktiviseerub automaatselt ka meie eneseteostus või eluülesanne. See on möödapääsmatu.

Kui sina oled unistanud elust, kus sa oled see, kes sulle meeldib, ning sulle ei lähe teiste arvamus korda ning kus sa kehtestad ennast täielikult ja armastavalt, kus sa ennast armastad, hoolid endast kõigepealt ning kus sa teed seda mis sulle meeldib ja saad ka väärilist tasu, kus elad külluslikult igal tasandil, kus sa oled ainult nende inimestega keda sa valid ja nendes keskkondades kus sina valid, ning kus kõik voolab ja kus sa oled iseendaga parim sõber ja armsam, lood keskkondi, kus ollakse ausad ja läbinähtavad iga hetk, siis on New Flow Stuudio ja meie teenused, tegevused ja tooted just sinule loodud. Sina oled eriline ja vajad erilist tähelepanu! Oleme sinu jaoks olemas!

Kontaktid:

koduleht: www.newflow.ee

tel: 55924831

e-mail: newflowinfo@gmail.com