browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Oma uue aasta horoskoobi koostan mina, mitte Kaldre (õnneks!)

jaanuar 1, 2017
Kui kõik numbrid liita ja taandada üheks, kandis eelmine aasta nr 9. Üheksa kui lõpp ja lõpetatus. Kui said teatud asjad, inimesed, lood lõpetatud, siis said. Muidugi nad võivad tulla, aga sa ei haaku enam vanamoodi, sa lased olla nii endal kui neil, see on lõpetatus, teadlikkuse tõus. Kui nende inimeste või olukordadega ei ole lõpetatud, siis ilmselt jätkad ja veel on vaja midagi teha. Aga küllap uuel ja teadlikumal tasandil. Ja sa saad sellega hakkama. Sest sa saad alati hakkama! 
 
Eelmise aasta lõpus ilmus uskumatult palju erinevaid horoskoope netis. Vana-aasta õhtul püüdsin proua Kaldret kuulata, aga see ei olnud võimalik. Miks nii teadlik vene keelt kõnelev eesti inimene sel kombel paanikat külvab, ma aru ei saa, aga ilmselgelt on tal selleks omad kindlad põhjused. Aga las Kaldre loob enda horoskoopi, õnneks on ülejäänutel valik. Me kõik loome oma reaalsuse ja maailma ise. Ei Mang ega Kaldre ei saa luua minu ega sinu isiklikku aastat 2017.
 
 
Äsja alanud aasta on täna veel valge leht ja oma puhta lehe täidad sina, mitte Kaldre. 
 
 
Sina oled Looja, kes loob endale just sellise aasta nagu sina soovid. Võta ja loo see aasta täna, aasta esimesel päeval. Süüta küünlad, istu vaikselt, tühjenda pea mõtetest, hinga rahulikult, ole täiesti avatud oma kõrgemale minale ja luba endast läbi voolata kogu käesolev uus aasta. Pane esimesele lehele pealkirjaks JAANUAR 2017, ole vaiki, ole avatud, võta vastu ja pane kirja ka see, mida sa sel kuul tunned, sest just tunded on olulised kirja panna. Ära mõtle, lihtsalt ole tasa, las info voolab su pähe, sealt südamesse ja läbi käe paberile.  Võib-olla tulevad pildid, võib-olla kohad, võib-olla asjad, vbl nimed, aga võib-olla tulevad hetkel näivad kummalised märksõnad. Minul tulevadki märksõnad, mis on juba kaks aastat kuupäevaliselt täpsed. Pane lihtsalt kirja, meelt mängu lubamata ja vaagimata. Usalda Loojat endas.
 
Uus aasta kannab nr 1. Alguste algus. See on suurte võimaluste tulek. Ainult et kui sa eelmisel aastal ei suutnud vanadest asjadest loobuda, siis nüüd võib see uus tulla vaiksemalt, väiksemalt ja vbl sa ei märkagi uute võimaluste tulekut – eelmise aasta võimalustevalik on lõplikult korraldamata ja lõpetamata. Lihtsalt võta kätte ja otsusta ära. Isegi kui sa ei julge seda sammu elus astuda – tee kindel otsus oma peas ära, küll pea südamega läbirääkimised peetud saab. Pole mõtet raisata oma energiat ja jõudu millegi punnitamisele. Lase vanal minna ja edukas võimalus saab astuda sammukese sulle lähemale. 
 
Täpselt sama on inimeste, suhetega. Sel aastal tulevad koos võimalustega me ellu ka imelised, suured ja suurte võimalustega inimesed. Nad tulevad, et sina oma asja saad suuremalt, julgemalt, võimsamalt ja kergemalt ajada. Õige suhtumise puhul saad sa kogeda müstiliselt lennukat ideede-paraadi oma elu peatänaval ning seda teed ei äärista tummad postid ega keelavad-suunavad liiklusmärgid, vaid kõik need, kes suurelt oskavad lubada, luua, toetada, kes su ideedele käed alla panevad. Kes toetavad, kui sa tunned väsimust või jõuetust, kes annavad sulle põlvega tagumikku, kui lubad endale alistumistunnet. Ok, koge see tunne ära ja tõuse püsti ning mine alusta uuesti! See oled ju sina – sa saad alati hakkama! Toetus on sel aastal ülimalt suur.
 
 
Puhasta oma elu allavedajatest ja sa saad kogeda tõstvaid jõude. 
 
 
Ja need, kes pidid jääma eelmisse aastasse, ehk lõpetatuse numbrisse, las lahkuvad leebelt. Midagi pole vaja lõhkuda, hävitada, tappa, see pole surm, see on lubamine olla teisel nagu ta on. See on teise tee austamine. Las nad lahkuvad lahkelt su elust, õnnistatuna, austatuna, armastatuna. Sest seni, kui su kõrval on valed, ei saa tulla õige – koht on võetud, tool su kõrval on hõivatud. Mõtle sellele. Muuda korraks oma vana mõttemustrit – mitte tema ei klammerdu sinu külge, ta tuli õpetama sind iseendaks saama, tugevamaks saama, oma elu hindama ja elama.
Ja kui tulevad üles negatiivsed tunded, siis sa ju oled teadlik ja teed need koheselt ümber, lubamata endal möllata emotsioonides tunde või päevi. Koged tunde ära ja tõused taas kui fööniks tuhast. Naeratades.
 
Sinu enda luua on sinu uus aasta, sinu ISIKLIKKU AASTAT ei saa teada ei Mang ega Kaldre. Nad ei ole sina, ei ela su elu, nad ei astu su kingades ega mõtle su mõtteid. Ainult sina oled oma aasta looja ja vaid sinust sõltub tulemus. Võta nüüd paber ja pliiats, et täita oma võimsaim aastatellimus nimega:
 
 
MINU AASTA 2017
(Mina loon. Mina vastutan)
 
 
Tugevalt tegusat 2017! Olgu selles aastas suurt naudinguga loomist! Olgu ses aastas napakust, vallatusi, kergust! Olgu muretut olemist ja rahulolu. Olgu tööd ja ajaveetmist, mida sajaga naudid ja mis sulle kuhjaga rõõmu ja küllust toob! Olgu kohalolu ja väikeste asjade märkamist! Olgu sõprust, kindlust, tuge! Olgu põnevaid pikki õnnestuvaid reise ja väikseid lahedaid nädalalõpu seiklusi! Olgu selles aastas au sees kõik stiihiad – vesi-tuli-õhk-maa – , sest need on me kiirabi – alati esmased abistajad ja tasakaalustajad! Olgu küllust nii palju, et ajab üle! Olgu lõpmatu teadlikkus! Olgu tugev tervis ja heaolu! Olgu armastusega täidetud iga päev, tund ja hingetõmme!
 
 
Täida ja loo see maailm armastusega – 364 päeva ja ööd! 
 
 
Teadlikku loomist sulle, Looja!
 
 
1535030_1218250484856844_2580455119764785632_n-600x269
 
 
 
Jää rahulikuks, võta asja huumoriga ja ole teiste vastu kena!