browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Suurepärased nõuanded eluks Julia Vangilt

detsember 1, 2017

Kui märkate enda jalge ees tänaval sulge, siis võtke üles ja viige see koju. Pange see vaasi, riiulile või riputage kuhugi. Kõiksus on valmis teid aitama, märgake märke!

 

Korjake kive jõest. Neil on suur jõud ja energia.

 

Aidake teisi. Isegi kui te selle abiga ei saa tuua rõõmu, te vähemalt ei kahjusta. 

 

Raskused on formaalsus. Taevas on tihti pilves. Tasub teha jõupingutusi (kasvõi istuda lennukisse) ja te veendute, et nendesamade pilvede taga on sinine taevas. 

 

Et unistusele lähemale astuda, piisab vahel ühest sammust. Ärge kartke raskusi – need on ja jäävad alati olema. Valget teed kõigile oma püüdlustes!

 

Peamine elu põhimõte peaks olema keeldumine kellegi või millegi kahjustamisest. See printsiip peab olema väga tugevalt kindel: ” Ma ei tee kunagi kellelegi kahju!” Mõelgem…

 

Kasvõi tund päevas püsi vaikuses. Seda on vajalik nagu suhtleminegi.

 

Võime armastada – see on kõrgeim oskus maa peal. Ole suuteline armastama kõiki, ka vaenlasi.

 

Ärge visake prahti vette. Mitte mingisugust. Vee vaim võib saada väga pahaseks. Tema rahustamiseks visake vette leiba, piima või münte.

 

Tavaliselt me nimetame oma minevikku kuldseks. Olid kuldsed ajad… See on viga. On väga oluline meeles pidada, et igast käesolevast hetkest koosnebki kuldne aeg.

 

Puudub täiuslik religioon ja usk, üks pole neist parem ega halvem. Jumal on üks. Palvetage kelle poole tahate, aga pidage meeles üht: elage südametunnistuse järgi, austage esivanemaid, armastage. 

 

Kui teie eesmärk on muuta maailma, siis alustage iseendast. Kõigepealt õppige tundma rõõmu ja armastuse energiat. See on inimeseks olemise põhiolemus. Naeratusel, naerul ja rõõmul on tohutu jõud. Kui seda mõistate, avate enda jaoks armastuse. 

 

On ilus ütlus – toitja jõgi ei tühjene. Võimaluse korral annetage. Summa pole oluline, oluline on protsess.

 

Elu – see on kuratlikult lühike aeg. Ärge raisake seda riiule ja pisaratele, klatšile ja alkoholile. Te saate teha head, saate sünnitada lapsi, puhata ja teha palju muidki toredaid asju. 

 

Kui teie kallim hakkab tõrelema, kallistage teda ja lihtsalt hoidke tugevalt – ta rahuneb. 

 

Kui teil on hinges raske ja lihtsalt halb olla – laulge. Laulge seda, mida süda soovib.  Ka tema tahab aegajalt “rääkida”.

 

Kui otsustate midagi korda saata – ärge kahelge iseendas! Hirm lükkab teid õigelt teelt kõrvale ja see ongi kogu kurja põhiline eesmärk. Sellepärast ärge andke kunagi alla, kui esimesel korral ei õnnestu. Iga väiksemgi võit viib lähemale Suurele. 

 

Pidage meeles, et igaüks saab oma teenete kohaselt. Ärge ise laske probleeme oma hinge, oma mõtetesse, siis ei jõua probleem ka teie kehasse. 

 

Elu võib pöörduda teie poole, võib pöörduda ka teie vastu, kuid vähesed inimesed mõistavad, et hoopis nemad on need, kes elu pööravad. Kõik teistele suunatud halvad mõtted pöörduvad teie poole tagasi. Ka kadedus jõuab lõpuks sinuni tagasi. Milleks sulle seda vaja on? Ela rahulikult ja mõõdukalt, milleks sulle kadedus… Noh on sellel või teisel parem auto – tema hing sellepärast paremaks ei muutu. Kuld on üldse räpane metall – tema pärast pole mõtetki kadedust tunda. Naeratage sagedamini ja teile hakkavad naeratama möödujad. Isegi elu naeratab!

 

Kui sa soovid, et sind austatakse, austa kõigepealt teisi. Vasta heale heaga ja kurjale ükskõiksusega. Kurja põhjustanud inimene kannatab ise just läbi selle, et te ei andnud talle oma tähelapanu. 

 

Alkohol. Ärge jooge. Ärge üldse jooge! Alkohol tapab keha, aju ja hinge. Kui tegelete esoteerikaga ja joote alkoholi, te kaotate peagi oma jõu. Hinged karistavad. Alkohol tõepoolest tapab, ärge tehke rumalusi. Lõõgastumiseks on saun ja vann, lõbutsemiseks laul ja tants…

 

Ärge kahetsege midagi. See on täiesti üleliigne. Kõik, mis juhtub, on hinge tahtel ja kõik läheb paremaks. 

 

Kuulates endale meeldivat muusikat te puhastate end kogu päeva jooksul kogunenud negatiivsest energiast. Muusika – see on eriline meditatsioon, mis viib sin iseendaga harmooniasse.

 

Et hingata oleks kergem ja süda ei tunneks survet, osake nutta…

 

Kui te tunnete, et olukord hakkab väljuma kontrolli alt, tõstke käsi üles ja lööge jõuga alla: “Per..se kah!” …ja mõelge uuesti. Nagu “Suur” ütles: Isegi, kui teid on ära söödud, on teil kaks väljapääsu!

 

Kui naine ostab toitu, ostab ta pere tulevikuks õnne. Iga värske, ilus, küps puu-või juurvili annab tunnistsust rahulikust ja õnnest selles peres. Mees peab omalt poolt varustama naist rahaga, et naine saaks oma perele valida parimat. Perekond, kes sääastab toidu arvelt, muutub kehvaks ja rõõmutuks, sest nii nagu hoitakse kokku toiduga, nii hoitakse kokku ka õnne. 

 

Kui te tunnete, et teil pole hea olla ja teid midagi häirib, tehke tantsides ujumisliigutusi, nagu oleksite vees. Te toote tagasi oma energia ja puhastate meele kannatustest.