browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Triin Anni kanaldus 28.08.2013

august 28, 2013

Edastan täna hommikul saadud kanalduse praeguste energiate kohta, mis ankurdusid maale. Kasutage seda igaüks omas tarkuses ja armastuses ja võtke siit vastu see, mis teiega helisema läheb :

———-
Palutakse anda edasi info praeguse uue energianihke olemus ja aktivatsioonide olulisus selleks, et kes soovivad, saavad seda uut loomeenergiat teadlikumalt vastu võtta. Augusti 3. dekaadis avanes meile uus valgusvärav, mida erinevad ringkonnad maailmas kutsuvad rahuportaaliks. Uus energia, milles me nüüd viibime, on võimsa loomeenergia portaal, mille läbiminine footonvöös tõi maa peale täiesti uutmoodi energia ja olemise. Praktiliselt kõik, mida oleme minevikus teinud või läbi elanud, jäi nüüd maha teisele poole “seina”. Nüüd ei peaks enam keegi otsima minevikus tehtud vigu, sest minevikuenergia on uue energiaga võrreldes väga raske ja minevikku vaatamine toob meile suure aeglustuse ja pidurduse meie arengus.

Seevastu need, kes kasutavad täna uue loomeenergia portaali aktivatsioone, saavad kõikidele oma plaanidele, mis tulevad südamest, väga võimsa kiirenduse. Kõik hakkab sündima silmapilkselt. Kes püüavad täna elada minevikus, võivad seetõttu sattuda suurde segadusse ja isegi depressiooni. Ka võib olla see uus energia ebamugav inimestele, kes on harjunud elama nn “turvatsoonis”, kus kõik on korduv, mugav ja sama. Uues energias aga kõik vanad struktuurid lagunevad, ka turvatsoonid. Tuleb luua uus nägemus oma elust, suhetest, eesmärkidest. Kõik on uus ja kui oskate neid energiaid enda kasuks tööle panna, olete tõeline eeskuju kõigile enda ümber ja nakatate oma positiivsuse ja armastuse väega ka teisi. Aidake nendel, kes täna vajavad, hakata nägema tulevikku, sisestage neile positiivsust, toetage neid, kinnitage, et tulevik on nende päralt.

Hea aeg on teha plaane, kuid mitte pikaajalisi, sest uued aktivatsioonid on ees, mis toovad veelgi Maa peale tormilist valgusväge. Piisab, kui sõnastate enda jaoks need plaanid, mis teevad teie südame rõõmsaks ja toovad naeratuse näole. Olgu need siis kas kuuks ajaks, pooleks aastaks või aastaks.

Nendele, kes täna suudavad uut loomeenergiat kasutada, saadetakse uusi ülesandeid. Need on täiesti uued aktivatsioonid, mis tuleb “õhust” kinni püüda. Igapäevane meditatsioon on väga kasulik, et suudaksite nendes energiates olla joondatud, tegus ja püüda kinni uusi võimalusi. Neid võimalusi ei ole varem infoväljas eksisteerinud ja need on antud selleks, et inimkonda kiiremini uuele eksistentsitasandile tõsta.

Kaovad ära rollid direktor-alluv, president-tavainimene jne, inimestes tekib selge teadmine, et ei ole paremaid ega halvemaid, on üks inimpere. Kõik see on seotud inimeste teadvustasandi järsu tõusuga. Kõiki suhteid juhib koostöö ja parem mõistmine.

Nüüd peaksid hakkama lahustuma piged Maa peal, kuid mõnes piirkonnas võivad need hoopis jõuda haripunkti ja plahvatada, kuna valgusenergia surub tugevalt pingetele. Peale plahvatust kõik vaibub, tekib mõistmine, et konfliktid ei arenda meid edasi, enda kogukonda peab hoidma, enda pere ja riik on kõige tähtsamad. Tekib arusaamine ja mõistmine üksikinimeste vahel. Tekib lepitus ja aktsepteerimine.

See energia puudutab ka kõiki perekonnaenergiaid üle Maa. Paljudes perekondades on ees keerukad olukorrad, mida aitab lahustada vaid otsekohene siiras ausus ja sügav austus nende hingede vastu, kellega koos oleme kehastunud ja leppinud koos õppida õppetunde. Suhetes tekib kinnihoidmise energia asemel avatus ja ausus. Selles energias võivad paljud otsustada minna oma teed, kuid kes suudavad nendest aktivatsioonidest läbi minna, leiavad end mõne aja pärast täiesti uuel tasandil oma suhtes ja see toob sügava rahulduse ja armastuse.

Suhted muutuvad läbipaistvamateks ja ausateks. Oluliseks muutub inimese isiklik eluplaan, mõlemad osapooled suhtes hakkavad liikuma oma hingeplaani järgi ja toetavad üksteist hingeplaani täitmisel. Ei suudeta enam elada varem kehtinud pererollide järgi, kus on kohustused, sest vanad strutktuurid lagunevad. Uues peresuhtes on vabadus ja toetus esmakohal, keegi ei teeni kedagi, mõlemad on tingimusteta toetuses teineteisele, et hingeplaan täidetud saaks. On aeg, kus anname oma lähedased vabaks ja toetame neid tingimusteta.

See on üks suurimaid teadlikkuse tõuse, mis on leidnud aset Maa peal viimaste aastate jooksul.
(Kanaldanud: Triin Anni, 28.08.2013)