browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

 Merli Mirk

 

Auramediaator™, vaimne tervendaja.

Olen parajas, küpses eas, positiivne naine. Kolme vahva järeltulija ema.

Mul on kolm elukutset ja mulle meeldib tegeleda lapsest saadik igasuguse erineva käsitööga. Rohkem saab tutvuda minuga kodulehel.

Olen liikuvuses ja voolavuses ning ei seisa paigal, kui tunnen, et see on tee, mis viib mind edasi. Mulle meeldib üle kõige suur ja puhas armastus. Et elu on rohkem vaimne kui füüsiline, mõistsin juba 17-aastaselt.

Sealtmaalt alustasin oma mina otsimist ja teed, kuidas sobituda selle maailmaga, mis on iga päev meie kõigi ümber. Minu valitud tööd on olnud seotud laste ja täiskasvanutega suhtlemises.

Teistega suheldes olen alati aus ja siiras ning avatud. Olen õppinud kõrvale lükkama piirangud ja teiste arvamused, mida me ei vaja, et ise areneda. Olles ise leidnud oma mina ja tasakaalu selles hetkes, tean, et mul on, mida anda ja jagada. Olen analüütiline, otsin alati lahendusi, kuidas rajada teed paremusele ja siirale tingimusteta armastusele.

Läbi selle olen ka ise kasvanud mediaatoriks, et inimesi aidata, tuua rohkem lähemale nende enda südametele. Armastus on igal pool, võta vaid vastu. Õpetan Teid avama oma südant armastusele, mis kuulub Teile endile. See on üks tee, mida me kõik otsime, selles kehastuses. Kõik on palju kristalsem ja puhtam kui me arvatagi oskame! 

 

Minu pakutavad teenused teile:

  • AuraTransformatsioon™, kestvus 2,5 kuni 3 tundi – 180.eur
  • Aura Justeerimine, kestvus 1,5 kuni 2 tundi -160.eur
  • Tasakaalustus, kestvus 1 kuni 1,5 tundi -50.eur
  • Konsultatsioon, ehk vaimne tervendamine, kestvus 1 kuni 2 tundi -30.eur

Olen välja töötanud meetodi kuidas saab klient ise kanaldada enda kohta käivat infot ja siseneda iseenda valikute ruumi.Kui on huvi katsetada, teada saada iseenda kohta rohkem infot,olen sinu jaoks olemas.

Kuulan sinu soove ja annan nõu kuidas leida see õige sinu jaoks.

 

Tel.: +372 52 96 474

E-mail: ilrem.krim@gmail.com

Koduleht: auratransformatsioon.eu,